Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A Föld az egy olyan igazságtal...

A Föld az egy olyan igazságtalan hely, ahol a szép lelkűek szenvednek, a romlottak lekűek meg virágzanak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 11:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Hagy tippeljek: te magad a szép lelkűek csoportjába helyezed aki igazságtalanul szenved...


Amúgy nem.

2020. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1


Igen, a tipped pontos és elmondom, hogy miért. Azért mert van bennem önismeret, tisztában vagyok az értékrendjeimmel és meg is figyeltem a környezetemben, hogy az hozzám hasonló lelkű és értékrendű emberek csak tengődnek, boldogtalanok.

2020. okt. 24. 12:00
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Egy biztos: a Föld nem való olyanoknak, akik magukat "szép lelkűnek" nevezik, a tőlük különböző embereket pedig "romlott lelkűnek". A Föld, főleg a XXI. században, egy igen sokszínű hely. Sokféle ember csinál sokféle dolgot sokféle indokkal. Ha valaki a lélek tisztaságának tudja be ezeket a különbségeket, az nem fogja otthon érezni magát itt.
2020. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

3


Nem vagy őszinte.


Egy tiszta lelkű hol, hogyan találja meg a helyét szerinted?

2020. okt. 24. 12:55
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Én eleve nem értem, kiket takar a "tiszta lelkű" kifejezés. Én közéjük tartozom vajon? Kiket hívsz tiszta lelkűeknek? Azokat, akik csak álmodoznak, hogy milyen jó lenne egy másik világ, amiben csak tiszta lelkűek vannak, ahelyett, hogy inkább tennének azért, hogy ez a világ ami van, tiszta lelkűbb legyen? Ha igen, akkor én nem hiszem, hogy tiszta lelkű lennék.
2020. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

"Egy tiszta lelkű hol, hogyan találja meg a helyét szerinted?"


Nem tudom, de valószínűleg nem a Gyakorin.

2020. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6


De ha még nem is tudod a választ akkor miért állítasz bármit is?

2020. okt. 24. 13:50
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Mert siránkozással még egy szép lelkű sem találta meg a helyét.
2020. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 sadam87 ***** válasza:
Szerintem például Böjte Csabáról nyugodtan mondhatjuk, hogy szép lelkű (már ha mindenáron ehhez a kifejezéshez ragaszkodunk), és nem hiszem, hogy boldogtalan lenne, vagy tengődne.
2020. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9


Tehát a tanácsot az ilyen embereknek, hogy vallási síkon keresgéljenek?

2020. okt. 24. 14:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!