Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért vannak annyira Alex...

Miért vannak annyira Alex Jones ellen, miután nagyon sokmindent amire felhívta az emberek figyelmét igazbak bizonyult?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 12:08
1 2
 1/18 Mojjo ***** válasza:
0%
Mondanál pár példát ilyenre?
2020. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Mi bizonyult igaznak? (félve kérdezem kicsit)
2020. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jól van összeállítom a listát. Azt gondoltam más is olvasta.
2020. nov. 19. 13:21
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Én csak a wikire ránéztem. Egy mondat:

"Kritikusan áll hozzá a klímaváltozás tudományos elmélethez. Szerinte az egy Új Világrend által terjesztett átverés"

2020. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Végiggörgetve az alábbi néhány oldalt (a millió közül), szerintem nem kérdéses a dolog:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Leginkább azért nem szeretik, mert elvetemültnél elvetemültebb összeesküvés-elméleteket terjeszt és sokszor komplett őrültként viselkedik. Persze volt már igaza is, de ez manapság nem igazán jellemző.


Néhány híresebb elmélete:

-A Pentagon vegyszereket juttat a vízkészletekbe, hogy több ember legyen homoszexuális. Később ehhez hozzátette, hogy ettől a békák is melegek lesznek. (A "turn the friggin’ frogs gay" mém.)

-Michelle Obama férfinak született, Obama gyerekei színészek. Ez az Obama elleni kirohanásai közül csak a leghajmeresztőbb, minden más elképzelhető és elképzelhetetlen rosszat is mondott már rá. (Hogy sátánista, muszlim, pedofil, ő az Anti Krisztus, nem Amerikában született, stb stb.)

-A hadseregnek vannak időjárás szabályozó fegyverei, és a nagyobb természeti katasztrófákat (pl hurrikánok) ezek okozzák

-Robert Mueller (a Trump 2016-os kampányával kapcsolatos vádak után nyomozó ügyész) egy pedofil démon

-A Sandy Hook iskolai lövöldözés megrendezett színjáték volt, hogy a kormány erre hivatkozva elvehesse az emberek fegyvereit

-Hillary Clinton egy pedofil bűnszövetkezetet működtet egy washingtoni pizzériában (Pizzagate)

2020. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem nagyon ismerem, de szerintem csak a "vak tyúk is talál szemet" elv érvényesül. Asszem az Epstein, meg a Weinstein ügyben is igaza volt, valószínűleg a Pizzagate is igaz.
2020. nov. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Wadmalac ***** válasza:
68%
Khm, ha egy ember mellettem azt mondja, esik az eső, kinézek az ablakon és tényleg esik, attól még nem fogom neki elhinni, amikor egy perc múlva bejelenti, hogy ő Napóleon.
2020. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8


Azért a Pizzagate ügy komolyabb egy sima esőnél, és a Wikileaks is igazolja az ügyet!

2020. nov. 20. 12:15
 10/18 Wadmalac ***** válasza:
47%

"Azért a Pizzagate ügy komolyabb egy sima esőnél"

Lehet.

És, hitelesen bizonyítva van? Nem tudom.


De még ha esetleg igaz is.


Tudod, aki ezerfélét állít, aközött simán statisztikailag lehetnek igazságok is, még ha kimondáskor fingja nem volt, igaz-e.


Ha valaki ezer szelvénnyel lottózik, ennek megfelelően gyakrabban nyer, mint aki eggyel, az attól még nem válik jóssá.

2020. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!