Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy linket/oldalt vagy akármit...

GyBlanka54 kérdése:

Egy linket/oldalt vagy akármit keresek ahol megtalálom az Indiana Jones és az utolsó keresztes lovagot második szinkronnal?

Figyelt kérdés
Sehol se találom a neten azzal a szinkronnal, ahol Shalla-nak a szinkronja Gesztesi Károly, vagy 20 linket megnéztem és egy csomót nem töltött be a net, mondván, jogy nem találja, valszeg törölték, indavideón és videán sincs fent, mpzicsillagon és az online filmek.me-n néztem még, de ott se. Régen meg volt DVD-n de amióta új bútorunk van a cipzáros lemeztartó amiben benne voltak az Indi filmek eltűntek meg a Harry Potteres filmeim is, nyàr elején emlékszem akkor láttam őket utoljára.

2020. nov. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első találat.Azt nem tudom,hogy ez hányadik,melyik szinkron de a filmet lehet ott nézni:


[link]

2020. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket, de az oldal azt írta ki, amit megnyitottam, hogy a video törölt stb.
2020. nov. 15. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:

2


Pedig lehet nézni.A megosztók opció alatt állítsd át a videaról valamelyik másikra.Utána jó lesz az.Most próbáltam..

2020. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, látom, csak sajnos egyik sem az a változat, amit keresek. Lehet hülyén hangzik, de megszoktam már azt a szinkront, ahol Gesztesi Károly adja Sallah hangját és Tolnai Miklós pedig Marcus Brody-t szinkronizája. Azt tudom, hogy a stáblistát bozai József olvassa fel az első szinronizát vátozatban, a másodikban viszont Kovács M. István mondja, hogy "Steven Spielberg filmje" amikor ki van írva angolul.
2020. nov. 16. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Találtam még másik oldalt ahol fent van a film.De abban is John Rhys-Davies magyar hangja Kézdy György.Akkor az nem érdekel.Mondjuk engem ilyen apróság nem zavarna ha valamit nagyon meg akarnék nézni.

2020. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!