Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért sikeresebbek a társadalo...

Miért sikeresebbek a társadalomban és a gazdasági életben a pszichopaták a normális emberektől?

Figyelt kérdés

Miért sikeresebbek a társadalomban és a gazdasági életben a pszichopaták a normális emberektől?


Olvass: [link]



2021. márc. 22. 10:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
A linkelt cikked sem azt írja, hogy sikeresebbek lennének. Jobban tudnak törtetni. Hogy most ennek a hozadéka mennyire pozitív vagy negatív, azt helyzete válogatja. Azt pedig még külön ki is emeli a cikk is, hogy ha el is jutottak egy bizonyos pozícióig, arra nézve már semmi bizonyíték nincs hogy jobbak vagy sikeresebbek lennének bárki másnál ugyanolyan szerepben.
2021. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Hiába bombázol privikkel - alapból nem olvasok privát gyalázkodásokat!!!!!
2021. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
11: szerintem a kérdező rábukott a címre, és már írta is ki a kérdést a GYK-ra... :)))))
2021. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"A linkelt cikked sem azt írja, hogy sikeresebbek lennének. Jobban tudnak törtetni. Hogy most ennek a hozadéka mennyire pozitív vagy negatív, azt helyzete válogatja. Azt pedig még külön ki is emeli a cikk is, hogy ha el is jutottak egy bizonyos pozícióig, arra nézve már semmi bizonyíték nincs hogy jobbak vagy sikeresebbek lennének bárki másnál ugyanolyan szerepben."


Senki sem beszélt arról hogy jobb emberek lennének, hanem arról hogy a törtetésben vezető pozíciók elfoglalásában jobbak. Azaz jól ráülnek a társadalom nyakára. A kettő nem ugyanaz!

2021. márc. 22. 11:22
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

"Senki sem beszélt arról hogy jobb emberek lennének"

Legközelebb olvasd végig az egész mondatot, mielőtt reagálsz valmire, ugyanis sehol nem beszéltem arról, hogy emberileg milyenek!

De gyanítom a cikkel is azért lőttél mellé, mert azt sem olvastad végig...

2021. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Ez egy másik jó cikk: [link]
2021. márc. 22. 11:27
 17/34 A kérdező kommentje:

""Senki sem beszélt arról hogy jobb emberek lennének"


Legközelebb olvasd végig az egész mondatot, mielőtt reagálsz valmire, ugyanis sehol nem beszéltem arról, hogy emberileg milyenek!


De gyanítom a cikkel is azért lőttél mellé, mert azt sem olvastad végig..."


Dehogynem. Jobb törtető magasabb pozíció a társadalmi hierarchiában = sikeresebb

2021. márc. 22. 11:28
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, te érintett vagy, és önmagad számára keresel önigazolást?
2021. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
18-as kisfiú. Attól még nem lettem pszichopata, hogy iskolázottságom miatt vezető pozícióban voltam nyugdíjazásomig.
2021. márc. 22. 11:37
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

19: rossz a kristálygömböd!


Se nem kicsi, se nem fiú nem vagyok.

2021. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!