Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Európában miért csak az...

Európában miért csak az olaszok, franciák, angolok, németek és magyarok voltak képesek felépíteni saját magas kultúrát?

Figyelt kérdés

Európában miért csak az olaszok, franciák, angolok, németek és magyarok voltak képesek felépíteni saját magas kultúrát?

Az összes többi kisebb nép kultúrális színvonala könnyedén elvitatható hosszabb rövidebb viták után, ahol objektív kiváló mércét használunk: PL: Régi Britannica 1911 lexikon, régi LaRousse francia lexikon, vagy régi német Brockhaus lexikonban hány embernek kapott önálló szócikket az adott nemzetekből.



#kultúra #magas kultúra #kultúrnépek
2021. jún. 27. 12:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/149 anonim ***** válasza:
46%
Még azzal se.
2021. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/149 A kérdező kommentje:

[link]


Netes troll vagy különböző neveken önmagaddal beszélgetsz.

A videón láthatóak a fajtáid.

2021. jún. 28. 19:28
 143/149 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt gondolod, hogy egy emberrel beszélgetsz? Legalább kettővel, mert rajtam kívül más is ír itt neked.


Amúgy vicces, hogy a videón a csávó balliberális bértrollokról beszél, amikor általában a jobboldal szokott trollokat fizetni, illetve trollfarmokat üzemeltetni. Lásd Oroszországot, de már azon se lepődnék meg, ha itthon is működnének ilyenek. Főleg Karácsony jelöltségének bejelentése óta (amikortól az összegyurcsányozós reklám is indult) nagyon megszaporodtak a narratívát szó szerint idéző kommentelők. Itt is, egyéb fórumokon és a közösségi médiában is. (Te nem tartozol ebbe, te csak szimplán ostoba vagy.)

2021. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/149 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyelj te nagyképű senki kérdező. Mit képzelsz magadról ki vagy te? Egy senkiházi ócska tróger. Pofázás helyett menj el kábelárkot ásni vagy répát kapálni, bár te még arra sem lennél képes. Nagy kár, hogy nem voltál ott annak idején Lentiben a 3. zászlóalj 9. századában. Az ilyen okostojásokat különösen „kedveltük”. Ahogy ott mondtuk szoptál volna, mint a torkosborz, egész nap gázálarcban, teljes menetfelszerelésben, vegyvédelmi ruhában kúsztál volna az agyagos sárban. Természetesen téli öltözékben, most éppen megfelelő az időjárás ehhez. Utána nem lett volna kedved eszetlen baromságokat írni, te világ esze, te szuper intelligens zseni.
2021. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/149 A kérdező kommentje:

144-es losernek. Nem tehetek róla hogy nem voltál képes tanulni, és emiatt tróger proli maradtál. Én előbb voltam sorkatona mint te.


"Az ilyen okostojásokat különösen „kedveltük”." Tehát egyedül mindig kicsi volt a szád.

2021. jún. 30. 07:28
 146/149 anonim ***** válasza:
100%

„Én előbb voltam sorkatona mint te.”

Ezt meg honnan tudod? Sorkatona? Na, akkor kopasz, te nekem legfeljebb jelenthetsz, mert én őrmester voltam. Egyébként pedig így tartottuk: aki nem Lentiben volt katona, az nem is volt katona.

„Tehát egyedül mindig kicsi volt a szád.”

Igen, „kedveltük”, az 1. szakaszparancsnok az 1. szakaszban, a 2. szakaszparancsnok a 2. szakaszban és a 3. szakaszparancsnok a 3. szakaszban. Mindenki a saját szakaszában, egyedül.

Neked viszont túl nagy a szád, ideje lenne már betapasztani.

„nem voltál képes tanulni, és emiatt tróger proli maradtál.”

Tévedsz, főiskolán végeztem, egyébként pedig, hogy valaki „tróger proli” vagy nem, az nem a végzettségétől függ. Te hiába vagy tanult – ha egyáltalán az vagy – mégis tipikus példája vagy a bunkónak. Hozzád képest még a görény és a patkány is úriemberek.

Ha te nagyon tanult, főokos szuper zseni, akkor végezd el például a háromtagú C-R fázistoló lánc analízisét. Most legyen nagy a szád.

2021. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/149 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk ilyen szempontból tényleg kár, hogy csak úgy megszüntették a sorkatonaságot. Valami maradhatott volna helyette, ahol idejekorán jó modorra tanítanák az ilyen faragatlan tuskókat, mint a kérdező is, kinevelnék belőlük a prosztó viselkedést.
2021. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/149 anonim ***** válasza:

A magyar és tipikus k-európai proli (8 osztályos szakmelós) nem rendelkezik magasabb IQ-val mint általában a cigányok.


Ennyit rólatok meg őseitekről.

2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/149 anonim válasza:
fogyatékos...
2021. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!