Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Nincsenek források a témában?

Nincsenek források a témában?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy témám, konkrétan a kora nemzettudat kialakulása Magyarországon 16-17. század környéke. Ez szép és jó viszont egyszerűen semmit nem találok ezzel kapcsolatban és már megesz az ideg. Egy meg van: Őze Sándor: Bűneiért bünteti Isten a magyart. Illetve egy másikat az istenért se találok semmilyen felületen. (Őze Sándor: Apokaliptikus időszemlélet, A korai reformáció Magyarországon.) Nagyon hálás lennék, ha tudnátok küldeni pár forrást amiből tudok dolgozni. Köszönöm előre is!

2021. nov. 24. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Itt tedd fel a kérdésed:

[link]

2021. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Kósa János A magyar nacionalizmus kialakulása


J Ο Ó T I B O R - MAGYAR NACIONALIZMUS

[link]


A magyar nacionalizmus kialakulása és története

[link]


[link]


[link]


Hát nem tom megtalálod-e amit keresel, de hátha. Én most így hirtelen ezeket találtam.

2021. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajnos ezek nem azok amikre szükségem lenne. :(
2021. nov. 24. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha rákeresel erre:

A magyar nemzettudat kialakulása a 16-17. században pdf

ilyen [link] találatokat ad. (valid: 12 óra)

2021. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztá' azzal mi a baj, hogy az OSZK-t ajánlottam? Ott van egy csomó történész, lehet tudnának segíteni.
2021. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik elég béna vagyok a keresésben, mert a könyv amit nem találtam ket napja, azt a szaktársam 10 perc alatt megtalálta 🥲. Köszi srácok a segítséget. 5/5-ös nincs azzal baj amit írtál :D
2021. nov. 25. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!