Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy olasz (újaltin nyelvek és...

Egy olasz (újaltin nyelvek és kultúrák) szakkal mennyire lehet szerintetek elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg szakváltás mellett döntöttem. Nagyon érdekelnek a nyelvek és elég jó is vagyok bennük (gyorsan tanulok). Olasz szakon gondolkoztam mivel nagyon tetszik a nyelv és a kultúra is, csak félek, hogy nem tudnék elhelyezkedni vele. Jelenleg van egy francia ill. egy angol közép nyelvvizsgám, a franciámat szeretném fejleszteni és felvenni minornak, de más ötletekre, meglátásokra is nyitott vagyok.


Előre is köszönöm a választ :)



2021. dec. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
nyelvtanar, fordito, tolmacs, ilyesmiket lehet kezdeni nyelvekkel
2021. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 webnyelv ***** válasza:
91%

Leginkább nyelvtanárként tudnál így elhelyezkedni, ha a tanárszakot is felveszed. Esetleg még olyan munkát találhatsz, ahol az elvárás érettségi és a nyelvtudás. Talán szállodai recepciósként is jól hasznosítható az angol, francia, olasz kombó, bár lehet, ott a német kell, de ez csak tipp.

Még elmehetsz valamilyen céghez olasz tolmácsnak.

2021. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

már leírták mire lehet hasznosítani

főleg pesten keresik a francia és olasz nyelveket a cégek

viszont ilyen tudással bőven kérhetsz pénzt


az olasszal dolgoztam azonban nekem nem érte meg a sok hajtás, stressz függetlenül a jó pénztől.

2021. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!