Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szabályozatlan kapitalizmusban...

Szabályozatlan kapitalizmusban a jövedelmi szakadék a végtelenségig nő szegények és gazdagok között?

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 11:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
@30, tudod te, mennyibe kerultek azok a gyarak? A 224 milliardjabol kb 200 milliard fekudhet bennuk. Ha Musk evi egymilliobol akarta volna osszehozni, akkor 200 ezer even kellett volna gyujtogetnie hozza.
2022. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Baranyai Máté András válasza:
68%
Fu, vannak gondok a fejekben. Mindenkinek megvan a lehetősége beletenni az energiát. A pénzt hiába adod oda a szegényeknek, mert jelenleg elköltik a gazdagoknál. Hiába adsz az embereknek, aki nem olyan mentalitású az elmegy nyaralni, cigit vesz, elpiázza és ott marad a vállalkozónál meg az államnál a pénz. Sajnos ez így működik jelenleg. Nyilván enni inni mindenkinek kell, de én pl hitelből lettem vállalkozó, nem keresek sokat de teremtettem magamnak munkát, a barátaim meg felvették a babavárót és elköltötték nyaralásra, albérletre, új telefonra... Nem mindenki tud bánni a pénzzel, a legtöbb ember elkölti és belerakja más zsebébe
2023. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Már probáltuk a komunizmust nemjötbe.
2023. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!