Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Igaz, hogy az ősember leugrott...

Igaz, hogy az ősember leugrott a szakadékba, ha fájt a feje/foga?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem..
2011. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2011. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Igaz, hogy agyonlövöd magad, ha itt kérdezel?
2011. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Dehogynem. Hát persze, mi mást tett volna?

Aztán mikor elmúlt a fájás, akkor visszaugrott.


Már ő is tudta, hogy csak egy ugrás sugárirányban a szakadék.


Pedro

2011. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

LOL! :)



Az őskorról nagyon nagyon keveset tudunk.

Amit tudunk azt csonttöredékekből (tenyérnyi darab világ szenzáció), barlang rajzokból és néhány kósza használati tárgy töredékből KÖVETKEZTETJÜK.

Nincs írásos emlék és leírás szóval ami keveset tudunk az így gyenge lábakon áll.

Ilyen szokásról ha volt is mi tudomást nem szerezhetünk.

2011. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Meglehet ledobták.
2011. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha öngyilkos vagy emós hajlamai voltak akkor biztosan!
2011. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy jó kérdés, mert már nekem is fájt úgy a fogam, hogy kénytelen voltam megállás nélkül hideg vízzel enyhíteni, míg el nem jutottam a fogorvoshoz. Megjegyzem, ilyen körülmények között aludni sem lehet és enélkül huzamosabb ideig szintén nem lehet meglenni. Amúgy az állatok tudtommal az ilyen esetekben abbahagyják az evést és elpusztulnak (aztán hogy mindegyik így csinálja-e azt már nem tudom).
2011. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a trepanációt elég korán felfedezték (bár nem tudom elképzelni, hogy jöttek rá, ahogy azt is képtelen vagyok felfogni, ki fedezte fel a penészes sajtot vagy a túrót először, de én egy elpuhult városi senki vagyok), a foghúzás meg kifejezetten egyszerű műtét, gondolom csak a kibírhatatlan migrén kergethetett valakit a szakadékba, minden másra ott a rég bevált fájdalomcsillapító, az erős kupánvágás. Szóval ha nem lehetett semmiképpen gyógyítani, akkor talán.
2011. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Olyannyira igaz, hogy ez ma is így van: ha valakinek fáj a foga (pl egy kis sörre) akkor leugrik a kocsmába.
2011. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!