Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Benes miért nevezte a magyarok...

Benes miért nevezte a magyarokat mongolidióta népnek, aki nem való a fehér civilizált Európába?

Figyelt kérdés
Benes miért nevezte a magyarokat mongolidióta népnek, aki nem való a fehér civilizált Európába?

2023. márc. 17. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de az utóbbi néhány évtized őt igazolta.
2023. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miben igazolta? A szláv népekben töb az ázsiai azaz mongoloid marker aránya mint a magyarokban.
2023. márc. 17. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

2

Inkább a viselkedésükre gondolok. Az alapján tényleg semmi keresnivalójuk nincs Európában.

2023. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 3-as valami vad cionista vagy egyéb kisebbségi.
2023. márc. 17. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

5

európainak tartom magam. Szerintem ez a nacionalista néph_lyítés eléggé idejétmúlt eszme.

2023. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondom cionista! Furcsa módon logikai bakugrásokkal ők nevezik magukat az Európában élő nemzetek közül egyedül európainak, annak ellenére hogy genetikájuk népi kultúrájuk inkább a közel-kelethez kapcsolja őket.
2023. márc. 17. 11:13
 7/11 anonim válasza:
59%
Én szlovákra gondoltam, azoknak van még kettő skizofrén identitása és irogatnak ide magyarul magyarellenes beköpéseket.
2023. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen a felvidéken vannak magyar-szlovák keverékek pánszlávista identitással.
2023. márc. 17. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Benes jól ismerte a mongolidiótákat, közülük jött.

Ugyanakkor Beneshez semmi köze annak, hogy ma Magyarországon szokatlan mértékben felszaporodott a mongolidióták száma. Most egy igen rafinált példányuk által (bár van rá sokkal kifejezőbb jelző, de ha már ez jött szóba, legyen).

2023. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A mongolidiótát úgy értette hogy nem fehér hanem valami sárga mongoloid ferdeszemű nagyrassz és fehérek rassz kevercs népe.


Ez a magyarországi áltudományos turanizmussal hozható összefüggésbe, amely ma is népszerű mese a neo-kun kisebbség területén (Kunság) Magyarországon.

2023. márc. 17. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!