Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Körülbelül milyen gyakran/mily...

Simon Petrikov kérdése:

Körülbelül milyen gyakran/milyen rendszerességgel gondolsz a Római Birodalomra?

Figyelt kérdés
Nemet is írj (férfi/nő)

2023. szept. 22. 23:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap, hiszen követem twitteren a daily Roman updates - t. It's gone 😔
2023. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2023. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos normális vagyok, így életemben sem gondoltam rá egyetlen egyszer sem.
2023. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális vagy, hanem ezek szerint rendkívül műveletlen
2023. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%
14. Műveletlen? Miért is? Te szoktál mondjuk kertészkedés közben Július Cézár meggyilkolásának körülményeiről elmélkedni? Vagy főzés közben Antonius és Kleopátra viszonyán gondolkodni? Én nem.
2023. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Műveletlen vagyok, hm. Megkérdeztem irodalomtörténész barátomat erről, de nem érti a kérdést. Sőt, saját szakterületére sem tudja értelmezni, amire az életét tette.
2023. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Életedben egyszer sem gondoltál rá? Akkor k-rva műveletlen vagy. Nem azt mondom ha nem olvasol erről enciklopédiákat akkor műveletlen vagy, de ha minimum szembejön a Colosseum képe vagy egy keresztre feszített Jézus képe akkor sem ugrik be a római birodalom? Vagy egyáltalán nem jutnak eszedbe történelmi gondolatok?

Gondolom tiktok nem hoz fel ilyeneket...

2023. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
17. Mi az a Tiktok? (Tudom, nem kell válaszolnod). 66 leszek napokon belül. Persze, hogy ha rátekintek egy szoborra, ha elmegyek egy régi épület előtt stb., akkor tudom, mik ezek, mely korból valók stb. Sokéig emelt szinten tanultam történelmet, de az élet másfelé vitt, a könyvek világába. De még az olyan profán poénokat is értek, mint Hofinál az ipszilonháború.
2023. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor a #13as válasz nagyon rosszul lett megfogalmazva
2023. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%
19. Lehet, de a kérdés is. És én arra feleltem. Az olyan, mintha azt kérdezné milyen gyakran főzök, bújok össze valakivel stb. Csak úgy senki nem jártatja a fejét történelmi dolgokon, rendszeresen meg különösen nem.
2023. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!