Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogyan találhatóak debrecenben...

Hogyan találhatóak debrecenben történész állást ha nincs sosem felvétel?

Figyelt kérdés

ápr. 15. 06:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen fogalmazással soha!
ápr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Alapfeltétel eleve, hogy tudj helyesen magyarul írni/beszélni - ez nálad nincs meg.

Másrészt történészek esetében nincs nagy kereslet, az a pár állás felhetöen foglalt

ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged van pontosan? Mire jogosít fel? Lehet tovább kéne tanulnod, hogy kutató tudj lenni. De ez csak egy tipp tőlem, nem vagyok jártas a történészek munkalehetőségeiben.
ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Történelem alapszakos bölcsész vagyok. Történelemmel foglalkozó intézményekben lehetnek vele tudományos segedmunkatars.
ápr. 15. 13:09
 5/21 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Sajnos a törinél csak a kutatók érnek valamit, és még ők sem keresnek valami jól. Még azzal is jobb esélyeid lehetnek elhelyezkedni, ha átképezed magadat tanárnak.
ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne így keresd! Múzeumok, levéltárak szoktak ilyen végzettséggel munkátársat keresni.
ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Debrecenbe nem szoktak keresni.
ápr. 15. 17:49
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen gyenge íráskézséggel szerintem ha keresnének történészt, akkor se te lennél a befutó. Esetleg a debreceni putyinista egyetemen megfelelő fidesz közeli ismerősökkel lenne esélyed, az ottani szívonalhoz te is megfelelnél.
ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Történelem alapszakos bölcsész vagyok."

Tragédia!

Ha a 10 éves lányom ilyen szinten írna, gyógypedagógushoz járatnám...

ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező - történészt keresni csakis Debrecenben szoktak. "Debrecenbe" esetleg minisztériumi elszámolót küldhetnek!
ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!