Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szeretném áttekinteni az...

Szeretném áttekinteni az egész történelmet - van időm :D -, mely témakörnél kezdjem?

Figyelt kérdés

Ez alapján mennék könyvtárba kölcsönözni, olvasgatnék neten...


Világtörténelem is érdekel, de leginkább a magyar.


Köszönöm a válaszokat!


N20


2011. márc. 5. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
őskor
2011. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Herber Attila történelem könyveit ajánlanám. Csak az első részt olvastam, de jól érthetően, részletesen magyarázza. Ha meg valamelyik korszak, téma megtetszik, akkor célirányosan. De szerintem áttekinteni ez a legjobb.
2011. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Római kor>Honfoglalásig

1800-as évektől>II. világháború végéig

"Z"

2011. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kezd a mezopotámiai sumér-akkád-aszír civilizációval. hirtelen jelent meg a semmiből, alig tudunk róla valamit, még földönkívüli beavatkozás sem kizárt. van mit tanulmányozni rajta, s az oskolában nemsokat mondtak róla.
2011. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Földönkívüli beavatkozás. LOL.
2011. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kizárt a múltban földönkívüliek jelenléte. tanulmányozd kicsit a témát, az emberi törzsfejlődés tana ugyanis egy zsákutca, mert az alapján még a a fán lennénk.
2011. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha itt voltak, miért mentek el?

Miért lennénk fák? Ezt alá tudnád nekem valamivel bizonyítani?


De ilyen alapon az sem kizárt hogy a Plútó mögött rózsaszín disznók röpködnek. Mert ugyebár az ellenkezője sem bizonyított!

2011. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!