Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy pszichológiai tesztnél az...

Egy pszichológiai tesztnél az alábbi kérdésre az igen/nem válasz mire utalhat?

Figyelt kérdés

"szeretek a társaság középpontjában lenni" Mire utal az igen, és mire utal a nem válasz??


Valamint pszichológiailag melyik válasz a "jobb"?


2011. márc. 5. 21:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia! Mi lett végül?
2013. febr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mi lett végül ? 3 éve vagyok rendőr, és megbántam, hogy oda jelentkeztem, mert sem társadalmilag, sem anyagilag nem vagyunk megbecsülve ebben az országban. Mindenki utál minket, a média is ellenünk uszítja az állampolgárokat, a drágalátos, Istenített tisztjeink is ellenünk vannak, különböző fegyelmi eljárásokra küldenek minket csupán azért, mert nincs a fejünkön a szolgálati sapka intézkedésnél. (Az nem számít, hogy épp egy csoportos garázdaságban intézkedik a rendőr, megtámadják a rendőrt... SAPKA legyen a fején, az a lényeg)

Rengeteg ideget meg kell enni, rongyos 110-120 e. ft-ért.

Ha ezt tudom előre, inkább középiskolában maradok szakmán, és elhelyezkednék autószerelőként, elektronikai műszerészként. Volt o.társam esztergályos, 8 órában dolgozik, hivatali munkaidőben (h-P) havi 160 E. ft-ért+ kiegészítő juttatások!

félreértés ne essék, én szeretek rendőr lenni, szeretek más embereken segíteni, a beképelt, bunkó kollégáimat én is elítélem (elég kevesen vannak amúgy, a közhiedelemmel ellentétben), hivatástudatom is van, de sajnos hivatástudatból nem lesz házam, illetve nem tudok elindulni az életben!


Remélem nem törlik a kommentet, igyekeztem nem sértő módon írni, és persze a politikát nem belekeverni.

2015. jan. 12. 23:02
 13/14 anonim válasza:

Azért sok olyan válasz van aminél biztos van jó és rossz válasz...

Pl. ez: Sokkal jobban ki tudnák magukat fejezni az emberek, ha hiányozna a nyelvünkből a „talán” és „valószínűleg” kifejezések

Vagy Néha-néha nevetek a disznóvicceken

2016. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kérdezőnek üzenem: autótechnikus vagyok utálom a szakmám nem is dolgoztam benne nem is tervezem. Most jelentkezek rendőrnek, bárcsak cserélhetnék veled.
2017. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!