Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tényleg volt Adolf Hitlernek...

Tényleg volt Adolf Hitlernek egy törvénytelen fia?

Figyelt kérdés
Tegnap haver mondta nekem, sajnos nemtudom azot valamiért elérni, hogy ö milyen forrásbol halott rola (akkor meg elfelejtettem megkérdezni). Ti mit tudtok erröl? Köszönöm elöre is a válaszokat. Tényleg lehet, hogy a main kampf-ba emlitti,(jól irtam remélem...) de nekem nincs meg a könyve.
2009. márc. 6. 00:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt semmilyen fia.

Az életét eléggé szétszedték ahhoz, hogyha ilyen lenne, akkor az köztudott lenne. Azonkívül "fénykorában" számtalanszor elmondta, hogy nincs és nem is lesz gyereke.

Egyébként a Mein Kamp-ban - amit olvastam, mert ismerjük meg amit kritizálunk - szó sem esik ilyesmiről.

2009. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az előttem szólóval. Nekem is megvan a könyv és elolvastam, ott sem ír ilyenről. Egyébként Hitler nem volt képes a nemzésre, gyerekkorában nem szállt le az egyik heréje, nem kezelték és teljesen "besült" odalennt.
2009. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Híres-hírhedt történelmi személyiségekről számtalan pletyka kering. ezek nagy része kamu.

pl én olyat is hallottam Hitlerről, hogy az egyik nagymamája zsidó származású volt... na bumm.

2009. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Azt úgy írják, hogy Mein Kampf. Bocs, csak azért írom, mert még senki nem írta helyesen:)
2009. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

A discoveryn futott róla egy sorozat a családjáról és a szeretőiről.

Több nő is öngyilkos lett miatta, sok barátnője volt mert a nők rajongtak érte a háború elején. Fia biztos nem született viszont volt egy öccse. Lehet hogy az ő családjáról hiszik azt h Hitler leszármazottai. De végülis akkor van közük hozzá.

2009. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
69%

Nem volt neki fia. Sajnos!

De az is nagy hülyeség ám, hogy volt benne zsidó vér!

Nem volt, ez mind csak kitaláció.

2009. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Silber ***** válasza:
68%
Azon Hitler, amely zsidó felmenőkkel "büszkélkedhetne" csupán a politikai játszmák kitalációja. Megpróbálták némiképp aláásni a tekintélyét ezzel, de nagyon nem sikerült. Mellesleg valóban 1 heréje volt. Mert kevesen tudják, hogy ő bizony az I. világháborúban harcolt, sőt, meg is sérült. Na találjátok ki, hol kapta a lövést?
2010. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hol? :-)
2010. nov. 20. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságképpen: miért ne lehetett volna Hitlernek zsidó nagyanyja? Nincs olyan család Európában, Amerikában, ahol legalább egy zsidó felmenő ne lenne...


Ezenkívül meg zsidó nő volt az egyik szeretője.


Másrészt: mond nektek valamit az a szó, hogy POLITIKUS? Az az ember, aki céljai eléréséért, bármit és bárkit feláldoz. Ha a marslakók lettek volna kellőképpen gazdagok, és néputálatlak örvendők, akkor Hitler minden erejével arra irányította volna a gyűlöletet. Arról nem is beszélve, ha a zsidók nagyrészt szegények lettek volna, akkor is baromira nem érdekelte volna a nácikat.

2010. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]

2012. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!