Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hol van Isten? Hogyan határozn...

Hol van Isten? Hogyan határoznád meg őt és miben véled felfedezni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Koszi a linkeket :D:D

Ez a nem semmi, idézem: "Az idő majd eldönti a dolgokat,de én hirdetem:Isten teremtett minket, és Jézus visszajön"


NNah, akkor én kapok majd Jézustol :)


jajjjj most komolyan, ezek azok a kis szentfazekak, akik kitapétàzzàk a pàpa képével a szobàjukat. és ez igen szomoru..ennyire elvakultnak lenni a 21. szàzadban....

No mindegy, akkor féljunk Jézustol, mert hamarosan visszajon!! :D:D:D:D:D

2009. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:-))) mi is erősen félünk, mi lesz, ha visszajön :-)))
2009. márc. 23. 19:17
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Istent sokféleképpen lehet értelmezni lehet 1 ideológia( Római birodalom... szükség volt az egységre bevezették , államvalás lett) Istenben elvileg mindneki hisz és mégis szinte senki látadnem? tehát nincs ( hiszem ha látom na én iylen avgyok mindenből ) de mégis ez az ha baj van mindig azért gondolsz istenre , nincs oylan aki ne gondolna h istenem ezmeg ezstb... Holvan ? hát ez egyszerű hiszel benne hiszenk benne tehát lelkedben , magadban (minden ember maga szerencséjének kovácsa) . Miben véled felfedezni? Volt már olyan veletek h azt mondtátok na istenem ha ez meg ez lesz akkor le a kalappal és akármilyen hihetetlen az lett, pedig nem számítottál rá ?... erre csak ennyit tudta mondani.
2009. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. márc. 23. 19:44
 15/16 anonim válasza:
4%

Amit a Biblia ír az Csak útmutatás, ezt vallják még a papok is, kérdezd meg őket. Istent a keresztényi vallás szerint nem kell keresni mert mindenhol ott van. Te is, és mindenki egy egyszerű kivetülései vagyunk az isteni mindenségnek, részei Istennek. "..Ha felemeled a követ én ott vagyok.."

De pl.: A hinduk nem hisznek abban, hogy létezik - létezhet - olyan koherens metafizikai rendszer, amely önmagában képes leírni a világ teljességét.

Az aztékok Quetzalcóatl-ja keletre menekült, ezért is hitték ha a spanyolok istenek, akik majd jajjdejót tesznek velük.

2009. márc. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezd meg Őt Magát ! Nem?

Na azokat kérdezd akik nem tudják :-)

2010. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!