Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy 5 nap alatt...

Normális hogy 5 nap alatt leugrott 1 kiló? Eddig majd egy hónapig állt a súlyom, és nem fogytam, de most a héten beindult.

Figyelt kérdés

Nem mintha probléma lenne, csak egy hónap semmi fogyás után, hirtelen 5 nap alatt lement egy kiló.


9 hónapja fogyókúrázom , és sportolok is mellette , pénteken mértem magam utoljára , akkor tartottam -19 kilónál. Egy hónapja megállt a fogyás, de ugyan úgy folytattam a sportot, és a diétát is, most hétfő óta beindult megint a fogyás, és hétfőtől, péntekig lement 1 kiló.

Ez nem gyors? 5 nap alatt 1 kiló?Meg azért is furcsa ez az egy kiló 5 nap alatt, mert még amikor fogytam is , így a vége felé 30-50 deka ment le egy hét alatt, ritka volt az egy kiló. Még 8-9 kg felesleg van rajtam.


2011. okt. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen pl az előző 2hétben stagnáltam,most pénteken 59.5 voltam ma pedig 57,4 mindkétszer reggel mértem,éhgyomorra kis-nagy dolog után. Nem először van velem ilyen és rájöttem hogy mikor stagnálok fogyok én ugyan olyan ütemben,csak rettentően sok vizet raktározok. Mikor gondol egyet a szervezetem "elengedi" a vizet és így a mérleg több kilóval is kevesebbet mutat.
2011. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kilót egy nagyobb wc-zés után is szoktam veszteni...


A rendes napi súlyingadozás 1-2 kg, és ez teljesen hétköznapi, normális...

2011. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oh, meg mégegy gondolat: elárulom, hogy a 30-50dkg (ez önmagában nevetséges...) súlyingadozást a mérlegen már csak azzal is el tudsz érni, ha máshogy állsz rá.


Próbáld ki, lépj a mérlegre, dőlj előre, hátra egy picit, különböző pózokban teljesen mást fog mutatni. Arról nem is beszélve, hogy az otthoni mérlegek megbízhatósága a béka hátsója alatt vannak :) Igen, ha 15.000Ft-ért vetted, akkor is.

2011. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akár milyen pózban állok a mérlegre, akkor is ugyan annyit mutat.
2011. okt. 2. 13:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ezen a nevetséges, az utolsó 2 hónapban így állt össze a havi 2-3 kg fogyás, hogy hetente max fél kiló ment le... ;)
2011. okt. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!