Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi okozza a társadalmi egyenlő...

Mi okozza a társadalmi egyenlőtlenségeket?

Figyelt kérdés
Olyan frusztráló ez a nagy egyenlőtlenség. Nem lehetne mindenki egyenlő?
2011. szept. 2. 01:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Engem pl. senki sem tart félelemben, pedig nem vagyok se erős, se zseni."


Akkor téged úgy tűnik elkerült a világválság, a munkanélküliség, és az mszp meg a fidesz se tett neked még keresztbe. Nemsokára jön a következő, meglátjuk akkor is megúszod-e.



"Ha a 99% olyan okos, akkor miért nem tartoznak belőle többen az 1%-ba időről időre?"


Látod pont ez a probléma!

Olvasd el a Cion bölcseinek jegyzőkönyvét, akkor lesz fogalmad róla hogy miért lehet ez. Azt hiszed akárki bekerülhet az 1%-ba? Egyébként ez kevesebb mint 1%, csak az egyszerűség kedvéért mondtam 1%ot. Ha nagyon ügyes és okos vagy, max a középrétegig viheted. Amíg még van középréteg. Merthogy a nwo-ban nem lesz.

2011. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Akkor téged úgy tűnik elkerült a világválság, a munkanélküliség, és az mszp meg a fidesz se tett neked még keresztbe. Nemsokára jön a következő, meglátjuk akkor is megúszod-e. "


Nem, de te olyan naiv vagy, hogy azt hiszed, hogy ha mindenki ugyan olyan egyenlő lenne, akkor nem lennének olyan időszakok amikor "szívni" fogsz? Azt hiszed, hogy a teljes fene nagy egyenlőségben nem lenne munkanélküliség? Ne legyél ostoba. Ja de várjunk.... aki ilyen marhaságokra hivatkozik, mint a Cion bölcsei meg egyéb zagyvaságok annak inkább gumiszoba kéne.

2011. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Olvasd el Cion bölcseinek jegyzőkönyvét, amit nemtudom az 50es évek előtt írtak még, vesd össze a világ mai állásával, és alakítsd ki a saját véleményed. Mert most lefogadom hogy csak annyit tudsz az egészről, hogy hamisítvány...
2011. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Smartguy86 ***** válasza:
44%

Gyűlölet és előítélet : saját hibáid áthárítása másokra...


Nekem ennyi a véleményem erről!


Nevetséges gyűlölködő eszmékkel takarózni a legkönnyebb a világon, de tenni valamit, kihasználni a lehetőségeidet, az már nehéz...

2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Olvasgattam már korábban. És tudod, hogy mi a véleményem? Egy végtelenül primitív és gagyin leírt gyenge szöveg, aminek aztán az ég adta világon semmi mondanivalója. Na most akkor mi van?
2011. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Megint beleolvastam, most már gyerekesnek is tűnik, mintha egy kisiskolás írta volna olyan szájbarágós :D
2011. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Smartguy86 ***** válasza:

23:22 - Biztos lehetsz benne, hogy aki írta, az nem egy szellemi ultra-talentum :D


Másfelől: ha fele annyi időt töltene a kedves válaszoló értékes könyvek olvasásával, mint amennyit ezekre a fröcsögő kitalációkra és önigazolásokra elpocsékol, akkor sikeres ember lenne, boldog életvitellel...

2011. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Gyűlölet és előítélet : saját hibáid áthárítása másokra..."


te meghallod azt a szót hogy cionizmus, és ez az első reakciód, hogy antiszemitázol? ahhoz képest hogy szájbarágósnak és gagyinak tartod a cion bölcsinek jegyzőkönyvét, egész jól alkalmazod az ott leírtakat. Lehet hiba volt azt mondanom, hogy olvassátok el, csak mégjobban elmélyül bennetek a sok baromság.


"ha fele annyi időt töltene a kedves válaszoló értékes könyvek olvasásával, mint amennyit ezekre a fröcsögő kitalációkra és önigazolásokra elpocsékol, akkor sikeres ember lenne, boldog életvitellel"

értem, tehát én belinkelem nektek a cion bölcseinek jegyzőkönyvét, még azt sem állítom, hogy igaz ami le van írva benne, csak azt, hogy tökéletesen lefesti a 21. századi időket, de te megmondod rólam, hogy boldog ember vagyok-e, mivel mennyit foglalkozok, és hogy mennyire vagyok sikeres ember. És én vagyok előítéletes...


Azt pedig, hogy gyerekes, és gagyi, rá lehet mondani a Mahábháratára is, erre minden ember képes. Azt, hogy a szerzőjének elborult elméje van, aláírom (legalábbis, ha nem hamisítvány). Viszont amit ott és akkor kitaláltak, az most, a 21. században, egy teljesen más világban félelmetesen jól működik.

2011. szept. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Őőőőő, lehet hogy te eddig nem tudtad, mert végülis hét pecsétes titok, de elárulom: hamisítvány, ezért is nem értem miért vagytok érte úgy oda.
2011. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hallottam már róla, hogy lehet hogy hamisítvány. de nem is ez a lényeg hogy hamisítvány, vagy nem az, hanem az, hogy alkalmazzák.
2011. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!