Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit írjak a fogalmazásba?...

Mit írjak a fogalmazásba? Nincs ötletem!

Figyelt kérdés

A fogalmazás témája:Egy képzeletbeli iskola.

Arról kell,hogy szóljon,hogy egy fantázia,extra iskolát kell kitalálnunk.Kérlek adjatok ötleteket,hogy mit lehetne beleírni,mert pl hogy medence lenne a suliban,szerintem elég snassz.

Kérlek segítsetek!Köszönöm!;)


2011. szept. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

pl azt h gyémánból lenne a tábla,a termbe virágmező lenne,ellepne mindenkit a virág,a tanárok olvasnának a gondolataitokban és ezér nem kéne felelni és a tanárok úyg öltözködnének mint az ókori görögök.

(ezek jutottak eszembe,de jobb is leetne)

2011. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van időd, olvasd el előtte ezt:

[link]

2011. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A tudás átadásának illetve megszerzésének módjára koncentrálnék. Egyszerűen fogalmazva: nem a tanár magyaráz, és a gyerekek hallgatják, hanem infókat kell gyűjteniük, és mindenre maguktól rájönni. Ehhez kellenek a számítógépek, könyvtárak.Csak földszint lenne, a gyerekek sok időt töltenének a szabadban, kertészetet üzemeltetnének, esetleg egy darabka erdőt- vagy vízfelületet. Mindenki forgatná a rubik kockát, és abból tapasztalatokat szereznének, amelyeket egyenletekben írnak le.

Minden 5 gyerekre jutna egy tnár.

Pompás tornatermek és uszodák is lennének.

2011. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek, nekem most szemüveges, lakkruhás nagymellű tanárnénik ugrottak be, extra magas tűsarkakkal...
2011. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát. Nekem is egy latexruhás 24-30 éves gyakorlati biológia tanárnő jutott eszembe.
2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kategória fail!


Közoktatás és tanfolyamok/Házi feladat kérdések

2011. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minden diáknak külön terme van, akkor tartják neki meg az órát amikor ő szeretné

vagy

robotok tanítanak

vagy

nem szemetelnek a folyosókon(mondjuk ez tényleg nagyon vad fantázia)

2011. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy nagy csoda,

Neve Birkaiskola.


Engedd el a fantáziád! Például a büfében kapható matekszörp, ami az aznapi lecke.

2011. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!