Mellyek a legjobb angol nyelvkönyvek?

Figyelt kérdés
és mellyek a legjobb német nyelvkönyvek?
2011. okt. 21. 20:22
 1/2 anonim válasza:
Angolbol 1000 Questions 1000 Answers, ill. Oxford konyvek.
2011. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a nyelvtant az "Oxford Angol Nyelvtan" (halvány piros színű) könyvből 100% magabiztosra megtanultam, végleg rendbetette a fejemben lévő zűrzavart. Minden témakört jól begyakoroltat feladatokkal, amiket a könyv végén lévő megoldással ellenőrizhetsz. A mai kiadásokhoz már hanganyag is jár. (Nagyon hasonlít erre a könyvre a Grammar Spectrum I-II-III -ha jól emlékszem- de azokat nem láttam hogy árulták volna valahol is, biztos már régiek)

Szóbelihez megvettem az 1000 kérdést, de zavart, hogy a könyv válaszai távolról sem közelítik meg az életem. Én nem az a típus vagyok, aki mindennap étterembe jár sültpisztrángot enni, majd utána az óriási baráti köreimmel moziba minden áldott nap és olyan boldog vagyok és agysebész akarok lenni, mert olyan okos vagyok.... szóval túl ideálisak a válaszok. Szótártanulással értem el eredményeket.

2011. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!