Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek milyen ez a vers?

Szerintetek milyen ez a vers?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Verseket szoktam írni, igazából már több mint 5 éve írok. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek jó-e, amit írok. (Nem tudom, jó-e kategória.)


"Érzések


Visít szívem-lelkem,

belülről visít mindenem.

A fájdalom könnye csillog szememben,

S mégis mosolygok az emberekre.


Vad szél tépi hajam,

Teljesen szétszed, meggyaláz.

Mint a halálraítélt, kit halálba visznek,

Úgy érzem most magam.


Lüktet az egész bensőm,

A fájdalom belémmar,

A fájdalom letaglóz."


Várom a véleményeket. 18L


2011. nov. 13. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Én 14 éves vagyok nagyanyám költő én is az vagyok fél éve írok megnyertem az országos vetélkedőt és országunk legnagyobb írói fejet hajtottak előttem(Szerbiai vagyok).Figyelj ez amit írtál ez egy pillantnyi érzés én igy illetném:ilusztrálod az olyasmit ami túl röpke NEM KELL!Fogad tanácsom ha valaki a szomorúságról bánatról akar írni az a HALÁLRÓL írjon.Az eleső tiszta lélek megaláztatásáról és igérem tarolni fogsz.DE EZ NEM ELÉG EZ KEVÉS.
2011. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!