Levélírás a jövőbe?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolkozok azon, hogy amit én csinálok, elkövetek, amiket létrehozok, tönkreteszek, a jövőben is tapasztalható nyomot fog alkotni...

Gyűjtöm a füzeteimet, rajzaimat, hogy elteszem őket,

és amit nekem a szüleim nem adtak meg, hogy megmutatták nekem az általános iskolai ellenőrzőjüket, nem maradtak fent dolgozataik, fogalmazásaik, rajzaik stb... ezeket én magamnak megőrzöm, hogy majd 10-20-30 év múlva megtudjam őket nézni.

Ekkor jött a legmagasabb gondolat:


Írok magamnak egy levelet (a 21 éves nekemnek)

(persze csinálok a holmiaimnak időkapszula-dobozt is)


A kérdésem az lenne?

Ti mit írnátok magatoknak és mit tennétek még a dobozba? :DD


2012. febr. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálnék csak nem tom mit tennék bele.

Mondjuk q rondán írok úgyhogy a füzeteimet mutogatni nem dicsőség, az egyetemi indexbe is csak rondán tudtam írni, meg is hurcoltak érte. :D

Bár végülis családi körön belül ez nem számít, csak nehogy majd nyavalyogjanak ha ők szebben írnak h nézd már milyen rondán írt az öreg. :D

2012. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ird bele a terveidet, hogy mit szeretnel elerni addig a korodig. Amugy nagyon vicces dolog ezeket eltenni, nekem is van egy csomo ilyen cuccom a padlason.
2012. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a telefonomba szoktam csinálni - írok magamnak emlékeztetőt 1-2 év múlvára, időnként többet is, ha hosszabb az üzenet - és legtöbbször eléggé gyorsan ki is megy a fejemből, aztán elég nagy poén olvasni, hogy akkor mit terveztem, és összevetni, mit értem el belőle :)
2012. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

„és amit nekem a szüleim nem adtak meg, hogy megmutatták nekem az általános iskolai ellenőrzőjüket, nem maradtak fent dolgozataik, fogalmazásaik, rajzaik stb...“


Én megőriztem az egyetemi éveim alatt használt puskákat és ezeket szoktam mutogatni a fiatalabb korosztálynak, hogy lássák, akkoriban mennyire korlátozottak voltak ezen a téren a lehetőségek.

2012. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon klassz ötlet! Nekem is megjött a kedvem hozzá:)

Én a terveimet fogom leírni, azt, hogy mire vagyok büszke, melyek voltak életem eddig legfontosabb eseményei.(Talán az utóbbit részletesen is) Leírom az életfilozófiámat, írok majd arról a rendszerről amiben élek, s hogy milyet szeretnék, mi lenne a legjobb és mire látok lehetőséget a realitás talaján maradva.

Biztos leírom a szerelmem nevét-még ha nem is lehet az enyém. A legjobb barátnőmmel töltött pillanatokat.

Végül egy viccet. Az akkori kedvenc viccemet! :)

Sok sikert Neked!

2012. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Nekem az a legfőbb szempont hogy a jelenlegi életemet örökítsem meg. Ha a múltba emlékezünk inkább (személyes meglátás) csak a nagyobb, fontosabb, élménytelttebb dolgokat tudjuk felidézni. Azt akarom, hogy ez a levél támpont legyen a nosztalgiázáshoz, és a pici részleteket is fel tudjam belőle idézni (vacsora, órarend..)

Válaszoljatok még, várom az ötleteket! :DD

Ja, és készíteni fogok egy ládát amibe emlékeket fogok tenni! :D

2012. febr. 24. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj a 7köznapi életedről fényképeket és videókat is, meg ha vannak háziállataid róluk is. :)
2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!