Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Pszichésen sérült gyermekről...

Pszichésen sérült gyermekről kell esettanulmányt írnom, de fogalmas sincs, hogy hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogy hol találhatnék ilyen gyermeket, valamilyen intézményt keressek fel? Szóval fogalmam sincs hogy zajlik az ilyesmi. Ha tudtok olyan honlapot ahol

megtudhatnám az elinduláshoz szükséges információt,kérlek

írjátok meg. Köszönöm.



2012. máj. 16. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nevelési tanácsadókban

Bármely kórház gyermekpszichiátriai vagy pszichológiai osztályán

Ilyen gyerekekkel foglalkozó alapítványoknál (pl. Vadaskert).


Én előbb az intézményt keresném fel,hogy utána ők ajánlhassanak valakit az ott kezelt vagy foglalkoztatásra oda járó gyerekek közül.Megkérdezhetem,hogy milyen szakos vagy,hova jársz?

2012. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet. Pszichológia szakos :-)
2012. máj. 18. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is.Akkor a legegyszerűbb megoldás szerintem,hogy ha voltál valahol gyerekekkel kapcsolatos gyakorlaton (nálunk gyermekklinikai terepgyakorlatnak hívták) azt az intézményt keresd meg újra.
2012. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!