Szisztöp kérdése:

Melyik munka nehezebb a bölcsödei gondozó vagy óvónő? Bevallom neme az utóbbi valahogy nagyobb falatnak tűnik, hogy tudnék óvónőből bölcsis gondozó lenni? Diplomás vagyok de nem ov. Nőként dolgozom.

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvégzel egy csecsemőgondozó és kisgyermeknevelő tanfolyamot
2012. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam de mennyiben más a kettő? gndolom óvónőknél több a foglakozás, piciknél meg a gondozás része ugye? aki gndozó írja le légyszi hogy miért szereti, illetve nehéz-e vagy sem és miért? 36 évesen sztem késő elkezdeni főleg hogy sztem sok gondozónő van ahogy én látom:((
2012. júl. 7. 13:28
 3/3 nevem-senki válasza:

Egyàltalán nem vagy elkésve, én 33 évesen kezdtem. Sokkal összetettebb és szerintem nagyobb a felelősség. A bölcsődében 20 hetes kortòl vannak babák, akik még nem tudják elmondani neked, hogy mit szeretnének, és tudod, hogy az első 3 év a legmeghatàrozòbb a gyermek fejlődésébem.

Vágj bele bátran! :)

2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!