Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van ez!? Ha bővebben ki...

Miért van ez!? Ha bővebben ki merem fejteni a véleményem valamelyik kérdésnél, és nem vagyok 1000%-ig megértő, nyálas, és kedves, azt veszem észre, hogy lepontoznak.

Figyelt kérdés

Mindig annyi marad ott,hogy a válasz 0%-ban hasznos. Az emberek miért nem értikelik az őszinteséget?

Azért mert nem az a válaszom,amit akarnak hallani,akkor lepontozzák a másikat?

Ne értsétek félre,nem az a bajom,hogy 76%-os vagyok,hanem hogy senkit nem sértegetek és mégis ez van..

volt pl egy kérdés.. szeretik-e a lányok a flénk fiúkat..

a válaszom: miben félénk? egyébként nem.. és lám 0%..

ez sértő volt? vagy valami hozzáértő magyarázza már el nekem az emberi viselkedést és gondolkozás módot.. érdekelne. előre is köszönöm!



#pont #pszichológia #ponthatár #emberi ismeretek
2012. aug. 7. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Mert itt mindenki idióta,lényegében mi is.Ez a nagy büdös igazság.Az internetre nem kell nagy elvárásokkal érkezni.
2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Tedd félre az önérzetedet, amikor erre az oldalra írogatsz. Ennyi.
2012. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ezek szerint se az internetre,se egy nagyobb üzletbe ahol az eladó full bunkó,vagy egy kisboltba,ahol jön utánad a biztonsági őr a seggedbe,mert biztos loptál valamit.

A Te véleményed szerint semmit sem lehet elvárni embertársainktól? DE legalábbis az interneten semmikép?!

2012. aug. 7. 14:55
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem az önérzet.

Több mint egy éve vagyok regisztrálva. Leírhattam volna ezt a kérdést akkor is. Nem ez a probléma.

2012. aug. 7. 14:56
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyet eddig nem vettem észre. Ha valahol véleményt kell kifejteni, ott szinte biztosan nem lesz 100%-os értékelés, mert mindenki úgysem lesz ugyanazon a véleményen. De ha mindenki lepontoz, azt már nem lehet az emberi hülyeségre fogni, annak valami oka van. Vagy nagyon eltértél a tárgytól, vagy félreértelmezted a kérdést, vagy sértő voltál, stb...

De linkelj be ide pár kérdést, amire válaszoltál, megnézem a válaszod, aztán hátha kiderítjük, mi volt vele a probléma.

2012. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem látod át kik azok akik ezt pontozzák. Itt túlnyomó többség nő, ez már behatárolja a dolgokat.

Ezen belül, szexualitás, félénk fiúk.. mire tippelsz kik hemzsegnek ott 90%-ban? 14 éves lányok.

14 éves lányokat megkérdezed szeretik e a félénk fiúkat azt fogják mondani igen. Ha csak 30 év felettiek válaszolhatnának a válaszod bőven 80% felett lenne.


És én most mindenkit lepontozok, mert a ti válaszotok helytelen, mi fog történni? Ti is visszapontoztok engem, csak engem nem érdekel, mert pontom annyi van mint a nyúlsz@r.

2012. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

valami olyasmi, amit red4me ír

engem is mindig lepontoznak. szerintem sokszor találva érzik magukat az emberek, és fáj az igazság

2012. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én nem szeretek lepontozni senkit azért,mert van véleménye,de,ha az a vélemény abszolút nem reális,akkor persze,hogy lepontoznak,mert a többség nem így gondolja.Ez speciel,hogy szeretik-e a lányok a félénk fiúkat,erre a válaszod nem volt és a többség szerint igen,szeretik.Én is ezt gondolom egyébként,sztem elég nyilvánvalóan szereti a többség a félénk fiúkat,sokkal inkább,mint azokat,akik a mellüket döngetik!
2012. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi az a félénk? Aki nem egy melldöngető alfahím, akkora arccal, hogy taligán tolják utána, vagy az, aki rá se mer nézni senkire és folyton úgy megy mint aki betojt? Nem mindegy mit értünk alatta.
2012. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

értem,értem... köszi.

tehát pl azért mert nem reális.

2012. aug. 7. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!