Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is lehetetlen manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is lehetetlen manapság egy hűséges, kedves, megértő, humorérzékkel megáldott, bájos, vonzó lányt találni manapság?

Figyelt kérdés

Sokáig úgy tudtam, hogy ronda vagyok, de mióta fent vagyok fb-n ráébredtem, hogy több lánynak bejövök, mint álmodtam róla, viszont szomorúan tapasztalom, hogy a szép lányok sajnos jellemre nem jönnek be nekem. Beképzeltek, nagyképűek, önzőek, hisztisek, elvárják, hogy mindig az legyen, amit akarnak, ha nem úgy van, megsértődnek.


Így mostanság csúnyácska lányokkal ismerkedem szándékosan, bennük már több rendeset is találtam, de mégsincs meg az igazi szikra és sajnos ez azért van, mert nem vonzódom hozzájuk testileg, szexuálisan.


De kár, hogy nem lehet összegyúrni a szép lányok bájos, vonzó külsejét a csúnyácska lányok szeretnivaló jellemével!



2012. júl. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak csúnya és szép létezik.

Egyébként hol ismerkedsz? Milyen körülmények között? Mi alapján szólítasz le valakit?


24/n

2012. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca.. ***** válasza:
de kár, de kár... hát, miután feltételezem hogy te egy tökéletes külsővel megáldott, igen szellemes, jó humorérzékkel rendelkező, kedves, hűséges, mégis vonzó attitűddel rendelkező csoda vagy, ezért csak ajánlani tudom hogy mostmár szállj le a földre és vedd számba saját hibáid is, majd manapság ennek fényében keress partnert. manapság.
2012. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod van egy jól ismert középút, próbálkozott ott. És ugyan én mondom, hogy ne ismerkedj neten, de nagyon jól tudom, hogy nehéz élőben a középutas csajokkal, hisz ők már nem buták, mint a legszebbek, de nem csúnyák, így van mitől tartani. De hidd el, találsz ideálisat is, csak ne a tökéletesre rohanj, és a legaljával se érd be.
2012. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, rám elég sokan mondják, hogy szép vagyok, humoros, kedves vagyok és megértő, a bájos meg a vonzó meg szerintem relatív... :D és én se találok olyan könnyen pasit. (bár most van barátom :)) vannak ilyen lányok, csak úgy is kell hozzájuk állni...
2012. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szép lányok" alatt gondolom a tükörben,bikiben pózolós hidrogénfejű libákat érted.

vagy olyan nőket nézel ki,akik egyszerűen nem a te kategóriád. Annyira szeretem mikor a férfiak panaszkodnak,hogy nincs nő,közben a normális lányokat észre sem veszik,magaddal szemben mekkorák az elvárásaid?

Mert én rendszeresen hallgatom a férfi haverjaimtól,hogy jaaaj nincsenek normális lányok,ők igénytelenek aztán topmodelleket keresnek maguk mellé kb:D Persze ha te nem ilyen vagy,akkor ne is vedd magadra a válaszom.

2012. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!