Egy esszét kell irjak a következő cimmel filozófia órára: Az ember szabadságra itéltetett. Mit irjak? Ha valaki tud bérmivel is egy kicsit segiteni nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Hogyan kell megirni egy ilyesmit?

Mit irhatnék bele? Nem azt várom hogy nekem valaki megirja csak segitseget szeretnék kérni hogy megirhassam én.



#szabadság #esszé #folozófia
2013. febr. 17. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána, a különböző korokban a filozófusok hogyan véleményezték a szabadság fogalmát,(pl. John Locke a jogokról), illetve egyes befolyásos/híres emberek, akik foglalkoztak filozófus tanokkal (pl. Dosztojevszkij)milyen véleményt alkottak a szabadságról. Illetve még arról, hogy a hit hogyan korlátozza az ember szabadságát (keresztény böjt, mohamedán böjt, stb...).
2013. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2013. febr. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!