Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mely hajtós (sok tanulást és...

Mely hajtós (sok tanulást és szorgalmat igénylő) szakmák mellett tudnék elegendő időt szánni a magánéletemre, családomra?

Figyelt kérdés
Szeretek tanulni, használni az agyam, éppen ezért szeretnék olyan egyetemre menni, ahol be tudom fektetni ezt a munkát. Gondoltam az orvosira, csak attól félek, hogy a magánéletem megszűnik létezni (nem csak az egyetemi évek alatt, de utána is). Ez nem biztos, hogy kizáró ok, de szeretném feltérképezni a lehetőségeimet - egy minőségi élet reményében. Melyek azok a szakmák, amelyek bár hajtósak (tanulás és szorgalom tekintetében), de azért jó arányban tudsz időt szánni a magánéletedre, családodra, stb.? Ilyen távlatokból sajnos még nincs rálátásom...

2013. márc. 25. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg elárulod milyen irányban nézelődsz akkor lehet tudok tippeket adni.
2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tudományos dolgok is eléggé érdekelnek (pl. fizika, matek)...az igazságszolgáltatás is...a pszichológia
2013. márc. 26. 06:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A biológia-kémia ha esetleg jobban érdekel (már csak az orvosiból kiindulva)akkor ajánlani tudom a Gyógyszerésztudományi karokat. Kifejezetten hajtós tud lenni, nem hiába adnak a diplománkhoz doktori címet.

Nem sokkal lazább mint az orvosi (akármit is gondolnak az orvosok...), NAGYJÁBÓL ugyanazt tanuljuk csak mi még kapunk mellé egy kémia MSC vonalat is... Próbáld magad nem összesz*rni az első 3 évben... :D

De ha már itt vagyunk a kémia bsc is vicces tudd lenni vagy akár egy vegyészmérnök képzés ott aztán van matek dögivel. Ha esetleg ezek bármelyikéről érdekelne még valami Privát üzenetben nagyon szívesen kifejtem részletesebben is.

(Az első voltam)

2013. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Pincér. Az elég hajtós tud lenni.
2013. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves első hozzászóló! Írok, ha lesz még kérdésem :)
2013. márc. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!