Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfi diéta alatt rendszeres...

Férfi diéta alatt rendszeres sportolás mellett elegendő napi ennyi szénhidrát bevitele?

Figyelt kérdés

Férfi 178cm 69 kg


férfi diéta, már nem kell sok, kb egy hónapig csinálnám még. Alapvetően átlagos testalkat csak kicsit magas volt a testzsír deréktájon ettől szeretnék megszabadulni)

mostanában kicsit bekeményítettem, elég ennyi szénhidrát egy nap rendszeres sport mellett vagy kevés?


reggelire: két három szelet félbarna kenyér,

Ebéb és délután: egy zacskó rizs(két részletben sport előtt és után) vagy 5-6 szem főtt krumpli vagy egy tál főzelék;

nap közben 2- 3 alma;

vacsora ha súlyzós edzés van az (általában késő délután eszek) ilyen kor utána a zacskó rizs másik fele( 60g kb)

este már nem eszek szénhidrátot, max almát ha nagyon kell;


+ gyakran estefele valami aerob mozgás( taposógép, szobabickli, kocogás, utána csak fehérje max alma;


Szerintetek ez így jó vagy valamit rosszul csinálok? Ha igen, hálás lennék tippekért!


2011. okt. 22. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem testképzavarod van
2011. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a magasság- testsúly alapján elég elképzelhetetlennek tűnhet, hogy bármilyen felesleg legyen rajtam,de magasabb testzsírszázaléknál lehetséges, nálam ez volt a helyzet. Már nincs is sok mivel jó ideje csinálom az edzést,de a derekam kicsit megmakacsolta magát, ezért gondoltam hogy egy kicsit kevesebb szénhidráttal talán legyőzőm! :)
2011. okt. 22. 15:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja és úgy érzem, hogy kevés az energiám edzeni, akkor edzés előtt be szoktam iktatni egy banánt, vagy egy kevés szőlőt :)

Ha nem diétázom, nyilván több ch-t eszek edzés mellé. ez most tényleg azért van, hogy kicsit még lefaragjak a testzsírszázalékomon

2011. okt. 22. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy mindehhez? Irigylésre méltó az alkatod:-D.
2011. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24
2011. okt. 22. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont egy tízessel megyek előtted:-D.
2011. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett, nem fogyni akarok mint az örült, csak más testképet elérni, hosszútávon a célom kb 74kg csak kicsit más összetételben. Nyáron ennyiről indultam csak ez a plusz mind zsír volt, elhatároztam hogy lecsökkentem a testzsírt és utána és utána mehet az erősítés!
2011. okt. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!