Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Van olyan könyvtár Budapesten,...

Van olyan könyvtár Budapesten, ami 21-22 órakor is nyitva van hétköznap?

Figyelt kérdés

Van olyan könyvtár Budapesten, ami 21-22 órakor is nyitva van hétköznap?


Az Országgyűlési könyvtár 20-ig van nyitva, de érdekelne, hogy van-e olyan Bp-en ami tovább.



2013. máj. 31. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem a nyári, hanem a normális év közbeni nyitva tartás érdekelne.
2013. máj. 31. 22:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom h a SOTE könyvtára 0-24, legalábbis azt mondták h vizsgaidőszakban az. De nem tudom h aki nem diák az hogy jut be...
2013. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mint a legtöbb felsőoktatási könyvtárba a SOTE Könyvtárába is beiratkozhatnak olyanok, akik nem az egyetem hallgatói.

( [link]


De hogy hogy vannak nyitva 0-24-ben, az érdekelne. Könyvtáros vagyok, nem tudom, ki vállalná ott az ügyeletet. Vagy már ennyire gépesítve vannak?

2013. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit megkésve, de ott annyit csinálnak, hogy ott van egy portás, akkor nyilván nem lehet kölcsönözni meg semmit, csak tanulni.
2014. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!