Van itt olyan valaki aki esetleg szívesen beszélgetne, a Honfoglalásról, magyarok őstörténetéről és a magyar történelemről vagy bármilyen történelmi témáról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 16:30
1 2
 11/18 Gábor_79 válasza:

Javaslom legyen nyílt beszélgetés, így bárki tud hozzáfűzni és egy-két nézőponttal gazdagabbak leszünk.

Bombázás: igen. Mivel nem voltam biztos az elkövetőjében, hát rákerestem. Kiderült nem vagyok egyedül. Illetlenség-e, de belinkelem, mert nekem mondott újat. Én úgy gondolom, most, hogy céltévesztés volt.

2013. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Gábor_79 válasza:

[link]

De izé vagyok ez lemaradt.

2013. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Kassa bombázása elég érdekes téma és rengeteg rejtély és legenda övezi mind a mai napig.
2013. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Érdekes cikk. Én a Szovjet céltévesztést tartom a legvalószínűbbnek a három teória közül.
2013. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én már sokat gondolkoztam ezen a témán, érveket, ellenérveket gyűjtöttem, utánaolvasgattam, és én is a véletlen szovjet támadást tartom a legvalószínűbbnek... Emellett érdekel mások véleménye, és érvelése :)
2013. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és az lemaradt h a #4 vagyok :)
2013. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szívesen beszélgetek a történelemről, különösen a XX.századi történésekről. A technika történelem is nagyon érdekel.

joságos

2013. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gábor_79 válasza:

Az XX-et nézve, gondolkodva egy pillanatot az atombomba jutott eszeme. Mikor még nem robbantottak egyet se, csak számolgattak. Volt olyan tudós(neve nem jut eszembe), aki nem volt biztos abban, hogy nem-e, egy visszafordíthatatlan láncreakciót indítanak el, ami az egész bolygót elpusztíhatja.

Ettől független; a világ első robbantásán ott lenni, az valami sokkoló élmény lehetett. Az maga a kataklizma.

2013. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!