Szeretitek az embereket?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?


2013. júl. 17. 21:24
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem szeretem az emberiséget.

Vannak emberek, akiket szeretek, de egyben mindenkit képtelen vagyok.

Annyi negatívumot látni minden nap (legfrissebb példám, hogy barátnőm szívbeteg, rosszul lett az utcán, miközben várt, elég forgalmas helyen, kb 10 perc múlva értem oda, és addig egyetlen ember sem ment oda hozzá...), hogy már képtelen vagyok azt mondani, hogy mindenkiben megvan a jó.

2013. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az embereket mert ha elvileg énis az vagyok és van rá esély hogy valami hasonló idióta szar buta nyomorult beteg bunkó... van rajtam kívül semmi okom rá hogy szeressem az embereket
2013. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Általánsságban szólva én szeretem az embereket, mert szeretni valók. Mindig csinálnak valami mókás dolgot. Sok emberrel el is lehet beszélgetni. Én szeretem megsimogatni az emberek húsos pofiját is, föleg a kicsikét. Azok nagyon aranyosak. Persze ha valaki szemétkedik, azt nem türöm. De alapvetöen barátságosan viszonyulok hozzájuk. Szerintem egyébként manapság az emberek ellen nagyon negatív kampány folyik és a környezetszennyezéstöl kezdve a bünözésig mindent felrónak nekik, pedig az elkövetett rossz dolgokért általában kevesek felelösek. Ezért nagyon nem szeretem, amikor az emberekröl általánosságban negatívan beszélnek. Szerintem egyébként ha az emberek pofiját megsimogatjuk vagy összeérintjük velük az arcunkat, úgy pozitív energiákat lehet tölük átvenni, anélkül, hogy megkárosítanánk öket.
2016. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Manapság divat nem szeretni az embereket, söt vannak olyanok, akik egyenesen ki akarják irtani öket. Én a magam részéröl szeretem öket. Szerintem minden jó érzésü, értelmes ember szereti a társait.
2020. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az emberek csodálatos élölények. Én szeretem öket.
2023. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

az emberek a disznót felhizlalják

nevelgetik, viselik a dolgát

az emberek a disznót felizgatják

levágják, majd felaprítják

az emberek a disznót megdarálják

a belébe töltik és elfogyasztják

az emberek a disznót kihasználják

felnevelik és felzabálják

2023. máj. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!