Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Meg tudja nekem valaki adni...

Meg tudja nekem valaki adni Nagy Ervin filozófus és egyetemi tanár e-mail-elérhetőségét?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom rá gondoltál.

[link]

Sztem keress rá azoknak az intezmenyeknek az oldalan ahol tanit. Talán a titkárnö hajlandó segíteni(ez nagyon helyfüggö).

De azert gondolom tudod: ha nincs publikus emailcíme, ez kicsit olyan, mintha a telefonszámát akarnád mástól megtudni, bár ha tanít, jobb helyeken kellene h legyen egy munka-emailje, ami legalabbis félpublikus(iskolán belül).


Azért ugy látom messze van attol, hogy egyetemi tanár legyen, még PhD-je sincsen (35éves korára), meg konkrét munkahelye. A honlapja szerint nem is doktorandusz? Kicsit nagyzolósnak érzem a honlapjait ehhez képest. bocs, off.

2013. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az ő személye érdekel, rajta keresztül szeretnék megtalálni egy ismeretlen valakit, akit épp ezen a fórumon találtam meg először, de már jó ideje kutatok utána, és tudom, hogy ő ismeri.
2013. aug. 5. 17:53
 3/3 Fer Kinga válasza:

Szerintem itt érdeklődhetsz. [link]

Én rendszeresen kommentelem a cikkeit és szokott válaszolni.

Egyébként meg engem is tanított filozófiai antropológiából (pszichoterapeuta vagyok), így nem értem miért vonja valaki kétségbe, hogy nincs munkahelye. Ez amolyan ócska mocskolódás.

2014. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!