Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mikor volt a világon az első...

Mikor volt a világon az első terhességi ultrahang?

Figyelt kérdés
A szakdolgozatomhoz kellene az információ, hogy mikor tudták először megfigyelni a magzati életet, de az interneten sehogy nem tudtam rákeresni, csupa baba-mama meg 4D uh-os honlapot hozott fel, semmi tudományos. Kérlek ha tudtok, segítsetek, hogy milyen oldalon nézhetek ennek utána. Előre is köszönöm a segítséget!
2009. nov. 12. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezek szerint 1959-ben nézték meg ultrahangon először egy magzat fejét.

2009. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18.heti ultranhangról kerestem infokat magamnak,mig délelött találkoztam a kérdéseddel

Nézd meg olvasd el. Szerintem hasznos lesz.

De akár a wikipédián is lehet róla szó.

[link]

Most meg 10 percig kerestem az elözményekben a kérdésed:D:D

2009. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket, és a második válaszolónak nagyon boldog babavárást!!! Nekem 9 hónapos a kisfiam :) Minden jót a babával :)
2009. nov. 12. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Remélem már boldog lesz!

Kiváncsi vagyok hogy milyen lesz anyának lenni..

2009. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!