Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ez egy furcsa kérdés, de...

Ez egy furcsa kérdés, de írónő szeretnék lenni mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés

Igazából megvan hozzá minden..De hogy adnák ki a könyvem?

Nem tudom,én ehhez nem értek,csak az íráshoz..


2009. nov. 21. 21:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%

Tehetség. Semmi más.

Írsz egy könyvet, aztán házalsz sorban a kiadóknál, amíg valakinek meg nem tetszik és ki nem adja.

Ennyi az egész.

2009. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
De amúgy ebből nem lehet megélni. Vagy legalábbis nagyon nehéz. Úgyhogy vagy fogj magadnak egy gazdag férjet, vagy tanulj mellé valami normális szakmát is!
2009. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
a művészi öntudat már megvan :)
2009. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem ebből akarok megélni,csak tudom h elképesztő lett a story(sztem) és szeretném megmutatni a világnak,emelet jogásznak szeretnék tanulni..
2009. nov. 21. 21:15
 5/40 A kérdező kommentje:

És amúgy ezért sokat kell fizetni,hogy ha eldöntik h kiadják..akkor nekem fizetnem is kell?

Mert nem állok túl jól..

2009. nov. 21. 21:17
 6/40 anonim ***** válasza:
77%

Miért kéne? Max. ha nem tetszik nekik, de azt mondják, hogy ennyiért és ennyiért kiadják.

De amúgy a bevételből vonják le a maguk részesedését.

Én legalábbis így tudom.


Amúgy miket szoktál írni?

2009. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm:)

Először is egy regényről van szó,de a végét még bekel fejeznem! A történet nagyon szép,és egyben szomorú.

nem lett túl hosszú, kb.200 oldal :)

2009. nov. 21. 21:27
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Miről szól?
2009. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

A főszereplője egy lány aki most "végez a gimiben" (szabadidejében modellkedik) Alapján gazdag családból származik.Kap egy felkérést,hogy kiutazhat Los Angelesbe,és részt vehet az egyik legismertebb divatbemutatón,(csak a legjobb barátja megy vele) mielőtt elindult összeveszett az apjával mert nem akarta elengedni,de a lány szerint ez egy nagy lehetőség..

Minden jól meg de pár hét múlva kap egy mobiltelefont,hogy az apját megölték,a lány kiborul de nem tud hazamenni mert közeleg a bemutató,az apja gyilkosa

Egy Los Angelesbe menekül..Találkoznak a bemutatón de egyikőjük sem sejti ki a másik. Szép lassan egymásba szeretnek,De később a lány rájön ki az férfi akibe szerelmes lett és választás elé áll.. Röviden(lehet így nem hangzik jól,de talán egyszer te is láthatod az egész storyt):D

2009. nov. 21. 21:36
 10/40 A kérdező kommentje:
látom kicsit értelmetlenül írtam le......:)
2009. nov. 21. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!