Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ez egy furcsa kérdés, de...

Ez egy furcsa kérdés, de írónő szeretnék lenni mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés

Igazából megvan hozzá minden..De hogy adnák ki a könyvem?

Nem tudom,én ehhez nem értek,csak az íráshoz..


2009. nov. 21. 21:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért átjött.

Igazi hollywoodi dráma :)

Ha megkérlek küldesz nekem belőle egy részletet?

Csak pár oldalt. Kíváncsi vagyok rá, hogy hogyan írsz

2009. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Igen:D szívesen de előtte szeretném befejezni....:)

Örülök hogy tetszik

2009. nov. 21. 21:40
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mielőtt küldesz belőle kedvcsinálót?

Amúgy én is írogatok, csak nem nagyon van rá időm így befejezni sem tudtam eddig semmit.

Nem beszélgethetnénk tovább mailban?

2009. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%
Ingyen nem adja ki senki. Először neked kell fizetned, hogy ki legyen adva és le legyen gyártva x példány (ameddig a pénztárcád engedi), majd, hogy mennyi bevételed lesz, és megtérül-e egyáltalán a kiadásod, az attól függ, hogy az olvasóközönségnek hogy tetszik.
2009. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik a sztori:) Szívesen elolvasnám, remélem sikerül kiadatnod, majd szólj és elolvasom:D Sok sikert hozzá 17/L
2009. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

Ha látnak fantáziát a művedben,akkor kiadhatják ingyen is,de akkor kevesebb jutalékot kapsz egy-egy példány után.

Tetszett nekem is a történeted,de nem hiszem,hogy olyan sokan kapkodnának egy ilyen könyvért.Próbáld meg kisebb példányban először,és ha tetszik az embereknek,és fejlődsz is még,akkor lehet növelni.Bár a kiadók sem akarják,hogy a nyakukon maradjon egy csomó könyv,így ők is biztosra akarnak menni,ezért ők is kis példányszámmal kezdik.Ja,és a reklám nem árt sosem,sőt!:)

2009. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%
22:07 vagyok és ezt úgy írtam, hogy van tapasztalatom kiadás terén, ez nem múlik azon, hogy valami jó-e, tetszik-e valakinek, az olvasóközönségnek kell tetszenie, akkor van bevétel, ha az olvasóközönségnek nem tetszik, nem veszik, nem fogy, hiába lát fantáziát benne a kiadótól valaki. Esetleg szponzort szerezhetsz, de ismeretlenként első művel kétlem, hogy könnyen találnál.
2009. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%
hááát cicám először tanulj meg érthetően írni.
2009. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
27%
00:36 Ha már kötözködsz, akkor meg hát-tal nem kezdünk mondatod!
2009. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%

Olvastam az alap történetedet..ne haragudj,de ez nem fog sikert aratni,mert sablonos...Hasonló könyvet olvastam aminek szinte ugyanez a története...Elárulom a végén a lány megbocsájt a srácnak,mert kiderül,hogy az apja sem volt egy szent ember,és a srác csak bosszúért kiáltott..A könyv címe már nem ugrik be de az írónő neve igen:Danielle Steel..

Valami egyedit kéne írnod,mert ezt a példányt csak úgy tudod kiadatni,ha te fizeted meg az árát..Először is keresned kell egy lektort aki elolvassa,és eldönti jó-e a könyved..Ha változtatni kell rajta,ő mondja meg,hogy hol és mit...Majd keresned kell egy kiadót aki vállalja,hogy nyomda készen előkészíti a könyvet.Majd kell egy nyomda aki kinyomtatja,és mehet a boltokba...Ha a lektor visszadobja,akkor is tovább csinálhatod a műveletet de keményen fizetned kell...

Talán utána kéne nézned,hogy most milyen stílusú könyvek mennek(hiszen a vásárlók száma adja meg a sikert)

Olyan 10-15 évvel ezelőtt nagy sikere volt az ilyen romantikus szerelmi történeteknek(biztos emlékszel amikor minden sarkon lehetett kapni,Júlia,Jenny,stb könyveket)

Majd jöttek a sci-fi regények..Most ahogy nézem pár éve a misztikus,meseszerű könyveknek van sikerük.(lásd Harry Potter,Twilight stb)...

2009. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!