Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Valaki felvilágosítana az...

Valaki felvilágosítana az egész vagdosásdiról? Mivel vágják egyáltalán magukat és honnan szerzik?!

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan?
2014. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
Google is your friend. Beírod hogy "vagdosás" - kidobja. Ha tudsz angolul, beírod hogy "self harm" vagy "cutting" -kidobja. Jéééé dejó hogy a 21. században élünk!!!!
2014. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Penge,szike....faragóból borotvábol
2014. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amit most leirok ez csak az én véleményem!

Én is vagdosom magam és ennek lelki okai vannak ezért fizikaivá probálom átalakitani mert mashogy nem megy.Önbizalmam semmi,a családomleszar.Tudom,hogy nem jo semmire és nem oldodnak meg a problèmáim és màr bánom,hogy elkezdtem,de nem vagyok elég erős,hogy lealljak.1 csinálom és 2 hónap volt a maximum ameddig kibirtam.Én pengével szoktam vágni amit vagy hegyezőből vagy borotvábol kiveszem.

Általában vagy mondom anyameknak,hogy a régi borotvám màr szar és kéne egy uj(ok azt hiszik,hogy csak borotválkozashoz hasznalom úgy h vesznek) A borotvát meg szetszedem,lefertőtlenítem és kiveszem a pengét.De vannak akik olloval,törött üveggel,késsel vagy bármilyen éles tárgyal csinálják.pl:körző

2014. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
* 1 éve
2014. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!