Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az Isten Rabjai művel kapcsola...

Az Isten Rabjai művel kapcsolatos kérdésekre válaszol valaki?

Figyelt kérdés

1. Jancsi hogyan találta fel a rózsaolajat?

2. Miért utálta Bajcsi vitéz a papokat?

3. Hogy szerezte meg Jancsi a kelyhet?

4. Miért küldték el Jancsit a Kolsotorból?



2014. jan. 27. 17:33
1 2 3
 1/21 mustafa33 ***** válasza:
72%
Nagyon érdekes kérdések. Én még egyet hozzá teszek: Mindezek tisztázása céljából, vajon nem kellene-e elolvasni a könyvet?
2014. jan. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A feléig elolvastam,de nem bírom tovább. Volt rá példa,hogy egy pár száz oldalas könyvet egyetlen nap alatt olvastam el,de ez esetben nem visz rá a lélek. Ez a könyv dög unalmas és értelmetlen, a sztoori lassan bontakozik ki és úgyis tudom mi lesz a vége,hiszen egy történelmi szálakkal átszőtt mű...
2014. jan. 28. 15:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
4. Észrevették, hogy szerelmes, de rosszul tippelték meg, hogy ki a szerelme. Miután meghalt az adott apáca, azután visszaengedték.
2014. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez a remek könyv szerinted rossz, akkor mondjál már jó könyvet ami megnyerte a tetszésedet.
2014. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mustafa33 ***** válasza:
74%
Kérdező, most nem téged foglak kritizálni. Azért miről árulkodik, ha valaki ezeket a kérdéseket tartja lényegesnek egy irodalmi mű elemzésénél? Ez olyan mintha a Családi kört így írnánk le: - vers mondanivalója az, hogy egy bogár nekiment a falnak és amikor a denevér szárnya az ereszhez csapódott leéget a pajta.
2014. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Engem ezek a kérdések nem azért érdekelnek,mert a mű teljes egészéről akarok képet alkotni,hanem mert szükségem van a válaszokra.De,ha itt tartunk,hogy a könyvről kezdünk el vitatkozni soha sem tudom meg a válaszokat. ű
2014. jan. 28. 22:56
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Potyaleséssel nem leszel igaz magyar, nemzeties polgár!
2014. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 mustafa33 ***** válasza:
kérdező (6), sem rólad, sem a könyvről nem vitatkozok. A tanárod szinvonaláról.
2014. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most mi köze van ehhez az egészhez a tanáromnak ? Látom te is képben vagy... Na de az eredeti kérdésnél maradjunk,ha lehet.
2014. jan. 29. 17:35
 10/21 anonim ***** válasza:

Jól néznénk ki, ha ilyen sportolóink lennének, mint Te: - Cseszek lefutni a 100 métert, írjanak be 9 másodpercet, oszt ide az aranyérmet!


És Neked kellene tovább gyarapítani Magyarországot, aki minden feladattól visszarettensz? Ez szörnyű, hogy nemes ősöknek ilyen utódai vannak. István király forog a sírjában.

2014. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!