Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Igaz az, hogy háború esetén a...

Igaz az, hogy háború esetén a nő hadizsákmány?

Figyelt kérdés

A történelemből tudjuk, hogy egy-egy háború (ostrom) után a győztesek a vesztesek nőtagjait finoman szólva...

Most ha háború lesz akkor a vesztes oldalon álló nőket a győztesek megkapják? A családotok nőtagjait féltitek? Vagy arra vártok, hogy a győztesek között legyetek és ti is válogathassatok?


2014. márc. 2. 11:12
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Lehet régen így volt, de ha most háború törne ki nem olyan lenne. Ma már inkább nukleáris fegyverekkel bonyolítanák le.
2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
84%

Itthon van annyi pénz amiből szépen elmennének olyan helyre ahol vígan nyaralnak, én meg maradok itthon és teszem amit kell.

A háború alatt nem vittek sehova nőket, hanem helyben megcsinálták őket és tovább mentek. Például panziókba is bementek az oroszok is németek is, akit értek az kapott rendesen a szexből.


Bevallom, hónapok esetleg évek telnének el úgy hogy nem öleltem lányt, simán udvarolnék annak aki tetszik, de arra nem lennék képes hogy hanyatt lökjem majd molesztáljam, azért helyén lenne az eszem.

Itt a háború alatt azért is rohamozták meg a nőket, mert más nem volt a közelben, és ha nincs aki megálljt parancsoljon nekik akkor az úristen sem tehet mást.

21F

2014. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én pedig azt gondolom hogy ha elszabadul a pokol akkor a nőknek igen nehéz sora lesz...
2014. márc. 2. 11:23
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Miért, te is mennél nőket erőszakolni? Mi van, ha épp nem találnak mást, csak téged, és jól seggbedugnak?
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Szerintem égen-földön nincs olyan pasi aki ha büntetlen marad ne élne az alkalommal. Ez nagyon csúnya de igaz.


Egyébként kár volt"áttenni"ezt a komoly témát oda ahol senki sem olvassa...

2014. márc. 2. 11:28
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondod, hogy szerinted MINDEN, mind a 3,5 millió pasi megerőszakolna nőket? (Én ezt nem hiszem el.) Ezek szerint minden férfi állat? Akkor miért nem tartjuk őket állatkertben?
2014. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nézd...ne"lovagoljunk"a számokon.


De az biztos(és ezt te is aláírod!)hogy sokan-maradjunk ennél a szónál...tehát sokan élnének a lehetőséggel.


Én ismerem a történelmet és tudom hogy mik történtek egy-egy várostrom után például...persze ezekröl a"hőskölteményekben"nincs szó.

2014. márc. 2. 11:32
 8/27 anonim ***** válasza:
Igen, de szerinted komolyan nincs nagyobb céljuk a férfiaknak, mint az, hogy beleerőszakolják a pöc$üket síró, reszkető nőkbe? Ennyi lenne a férfiasság? Akkor a férfiak egész élete arról szól, hogy mint egy kutya, mindenkit meg akarnak b@$zni, de nem tehetik, mert félnek a börtöntől? Ez elég depresszíven hangzik.
2014. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Egyébként írd le, hogy szeretnél nőket erőszakolni. Azzal takarózol, hogy mindenki ezt csinálná - ez egy óvodás védekezése. Akkor legalább vállald fel, hogy féreg vagy. Lehetne ez az egyetlen férfias dolog, amit teszel.
2014. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Csak"lovagolsz"a szavakon...


Nyilván nem az a céljuk amit"lefestesz. Az csak a helyzetböl adódó következmény.


Mennek harcolni és ha győznek akkor...

2014. márc. 2. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!