Regszy kérdése:

Tudnátok mondani gyermek pszichológiával kapcsolatos könyveket?

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy gyermek pszichológus leszek, kaptam egy tanácsot hogy olvasgassak könyveket, hogy megtanuljam a pszichológia nyelvét stb. Remélem tudtok segíteni!

2014. márc. 29. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mérei Ferenc - V. Binét Ágnes: Gyermeklélektan
2014. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de attól nem leszel pszichológus, ha hobbiból könyveket olvasgatsz. Ezeket ugyanúgy végig kell majd rágnod, ha elmész egyetemre, elvégzed a 3+2 évet és leteszed a kellő szakvizsgákat, valamint a kötelező terápiára járást is végigcsinálod. Elég hosszú és nehéz út, de nagyon szép szakma, főleg a gyermekpszichológia.
2014. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetemen is rengeteg könyvet kell olvasni hozzá. Nem értem, miért írsz ilyet, nem írta, hogy otthon akarja megtanulni, csak érdeklődik.

Kérdező, mire jutottál, mit tanultál végül? Bár régi kérdés, de hátha felnézel majd :)

2022. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!