Etika órára kellene egy fogalmazást írnom, rossz gyerekkort élő de ma már híres emberről. Írnátok nekem egy rövidebbet valaki Rockerről? Pl. ; Axl Rose

Figyelt kérdés

Sziasztok :D


Nos...egy fogalmazást kellene írnom etika órára valakiről akinek rossz gyermekkora volt, és ebből ő ,,kitört''. Én valaki rockerre gondoltam, mert ebben biztos vagyok, hogy van olyan akinek ilyen élete volt.. Akit most hirtelen találtam Axl Rose...esetleg aki tudna egy kisebb (A5) lapra való beszámolót írni, azt szívesen meghallgatnám :D De lehet más híresség is, csak ott legyen a ROCK! :D


Köszönöm előre is mindenkinek! :D



2014. ápr. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet, küldök számlaszámot, jön pénz, megy az anyag.
2014. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval írjuk meg a házidat? Miért tennénk?

Nem igaz, hogy ezt a kérdést ide ki tudtad írni, de egy internetes keresőt nem tudsz használni.

2014. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mustafa33 ***** válasza:
Kezdhete ezzel: Axlnek nagyon sanyarú gyerekkora volt, már a születésekor egy rettenetes traumát kellett átélnie, mert egy nehéz ónosesős hajnalon született London legmocskosabb sikátorában, miközben anyja éppen élte nagyvilági életét Párizs leghírhedteb szalonjának fényűzésében....
2014. ápr. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használd a wikipédiát.

De annyit segítek, hogy Axl tényleg jó példa, mert valóban sanyarú gyerekkora volt, szóval írd be a keresődbe és tömegével jönnek az infók róla.

2014. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!