Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi van akkor, hogyha kiderült,...

Mi van akkor, hogyha kiderült, hogy néhány tárgyat rossz kurzuskódon vettem fel (1 éve, de teljesítve vannak)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
(Értelmesebb helyeken), ha a tantárgy azonos volt, és a tanár is aláírja a 80%os lefedettségét az anyagnak, akkor kredit értéket elfogadják a jeggyel, de ösztöndíjba nem számítják bele.
2014. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probléma lehet belőle, a tantervnek megfelelő kurzuskódú tárgyakat kell teljesíteni. Nem hiszem, hogy újra kéne járnod, beszéld meg a tanszékkel és/vagy a központi adminisztrációval, hogy hogy lehetne átiratni (vagy valami).
2014. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem volt annyiból hasonló problémám, hogy a kreditszám nem stimmelt... tanszéki titkárságon írnak egy módosítási kérvényt a tanulmányi osztálynak, aláírva-lepecsételve leadod, módosítják, mindenki boldog. Csak minél hamarabb, mert az adminisztráció malmai lassan őrölnek...
2014. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy szám nem stimmel a kódban, de hétfőn feltétlenül megkérdezem, mit lehet tenni. Ez valóban nem maradhat így, gond lehet belőle, még jó, hogy időben észrevettem, bár így is baromira figyelmetlen voltam.


Köszönöm mindenkinek!

2014. febr. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!