Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mussolini mit szólt volna, ha...

Mussolini mit szólt volna, ha Hitler halott 1944. július 20-án, amikor odaér?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár sikerül a merénylet, ő odaér és pár túlélő náci vezető, tábornok mondja neki, hogy 1-2 órája meghalt a führer.

2014. aug. 23. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Merda!
2014. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaffan culo!
2014. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elkezdett volna káromkodni magyarul, mondván hogy ennek az eszmének amit terjesztettünk mennyi degenerált követője lesz. Csak ezt senki nem értette meg, mert magyarul mondta, így nem is maradt fenn, de az FBI bebízonyította, hogy ezt mondta. Lehallgatták a falakat, és az atomok felfogták a hangokat, majd egy különleges hallgatóval lejátszották.


Ez biztos, én ebből doktoráltam.


Üdv, Dr. Muss Adolf

2014. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem tetszik, nem is tudtam, hogy az FBI-nak ilyen különleges módszerei vannak!

Legutoljára meg képzeld mit csináltak! A régészek találtak egy sumér agyagkorsót tökéletesen ép állapotban. Egyetlen egy díszítő motívuma van, egy nagyon finom spirál alakú vonal fut körbe rajta, melyet a fazekas még képlékeny állapotában egy tűvel karcolt bele. Na ezt a korsót "lejátszották" egy megfelelően átalakított lemezjátszón abban a reményben, hogy talán meg fog szólalni az a beszéd, vagy dal, amit a fazekas munka közben mondott, vagy énekelt. És lássatok csodát! Valóban lehetett hallani! De nem ez a legnagyobb meglepetés, hanem az, hogy magyar nyelven énekelt, azt, hogy "nemrég gyöttünk mink a Szíriuszról, virágom, viirágom. Semmi közünk a finnugorokhoz, virágom, virágom..."

Egyébként az egész ötlet Kiszelly antropológus, Petőfi felismerő professzoré volt, aki másod, harmad, vagy negyedállásban FBI-ügynök is.

2014. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Csak hogy tanuljunk: Hitler nem halt meg, Holokauszt nem volt, magyar az isten és létezik, a Szíriusz bolygóról jöttünk, a Föld magja kristályból van, a Hold sajtból van, sárkányok voltak a dinoszauruszok

Korunk nagy igazságai

2014. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


Azt kihagytad, hogy Magyarország Európa szívcsakrája. :P

(Meg még egy csomó "vicces" idiótaságot is persze. :D)

2014. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!