Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » 2000-ben a pápának fel kellett...

2000-ben a pápának fel kellett volna olvasnia egy levelet, ami az igazságot tartalmazza az emberiségről, igaz ez?

Figyelt kérdés

Én akkor még csak 7 éves voltam, úgyhogy nem emlékszem, de a napokban említette valaki nekem, és felkeltette az érdeklődésem! És pontosan mit tartalmazhatott az a levél?

Nem tudtam pontosan, hogy hová írjam a kérdést, előre is bocsi!! :)



2014. aug. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

AZ igazságot? nekem már gyanús picit ;)

amúgy ha nem tudod hova írd akkor írd az egyébbe!

2014. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez biztos valami hiperszuper osszeeskuves, persze pont a papanal van a titok, persze pont olyan titokzatos datumokon olvassa be, mint a 2000-es ev, meg amugy is a papa arrol hires, hogy mindenfele leveleket olvas be, mint Devenyi Tibi bacsi a Harom kivansagban.

Szoval a torteneted kicsit sem verzik ezer sebbol.

2014. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jujj, egyből két pihent agyú. Én sem tudom, hogy pontosan miről van szó, ezért kérdeztem. Nem kell egyből felháborodni, csak magyarázatot vártam, de amíg ilyen emberek járnak erre az oldalra, addig ez nem fog menni. Lehet, hogy csak kitalálták, nem állítottam, hogy nem összeesküvés elméletről van szó. Azt hiszem, inkább máshol kérdezem meg, jobban járok.

És még egyszer elnézést, hogy rossz topikba írtam.

2014. aug. 25. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit reálisan gondolkoznál akkor rájöhetnél hogy valószínűleg hatalmas kacsa az egész, de ha esetleg néhány kérdést felteszel annak aki neked ezt mondta, akkor ő is rájön hogy semmi alapja annak amit állított, csak használt a józan eszedet!

ja és nem tudok róla hogy pihent agyú lennék, de kérlek indokold meg hogy mégis miből jött ez le neked!!!!

(első voltam)

2014. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2000-ben II. János Pál pápa egyik legnagyobb jelentőségű tette volt, hogy bocsánatot kért a kereszténység által elkövetett bűnökért.

[link]


Járt a Szentföldön is:

[link]


Meg Egyiptomban:

[link]

2014. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
További tevékenységei a 2000-es évben: [link]
2014. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!