Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A görögök tényleg erős emberek?

A görögök tényleg erős emberek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 16:38
 1/7 Krisipoke ***** válasza:
100%
Persze. Ott úgy születnek a gyerekek, hogy széttépik az anyjuk méhét.
2010. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 X. Maté ***** válasza:

1. válasza naon tetszett :D:D:D


Mitől lennének erősebbek?

2010. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak erős és gyenge emberek, legyen az görög, római, arab, amerikai, mongoltatár, eszkimó-aleut...
2010. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én már voltam párszor arra és hát azért elmondható, hogy több a jó kondiban lévő ember mint erre. Valószínűleg abból ered, hogy egészségesebben táplálkoznak sokkal mint mi. Rengeteg hal, zöldség, a sok hús mellett, ezért nem tuyulnak annyira el, mint a közép európai ember.
2010. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"egészségesebben táplálkoznak sokkal mint mi. Rengeteg hal"


A tengeri hal, tele lévén nehézfémekkel, olajszármazékokkal és más szennyezőanyagokkal, minden, csak nem egészséges.


Az viszont lehet, hogy kevesebbet bagóznak és isznak.

2010. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eu-ban ők bagóznak a legtöbbet!

ezt tudom!

2010. febr. 17. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
szenvedélyesek, hangosan vitatkoznak és akár egymásnak is ugranak verekedni.. de nőt sosem bántanak.
2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!