Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » II. világháborúban elesett,...

II. világháborúban elesett, vagy elveszett magyarországi katonákról találok valahol teljes listát/nyilvántartást?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 10:00
 1/4 A kérdező kommentje:

azt hiszem meg van akit kerestem. Hátborzongató az egész... valaki, akit nem is ismerhettem. még a menyasszonya is csak annyiról értesült, hogy eltűnt. és most én, hosszú évtizedek múlva megtalálom... halál oka, hol esett el, hol van eltemetve. ezeket mind megtaláltam... bizonyos szempontból annyira mindegy, más szempontból meg... sírni szeretnék.


ha valakinek még fontos: a hadifogoly.hu-n találtam meg.

2010. febr. 26. 10:23
 2/4 anonim ***** válasza:
És ki volt az? vmi rokonod?
2010. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vér szerinti rokonom. egy nagyon kedves rokonom vőlegénye. aki már szintén meghalt (szép kort élt meg). nem ment férjhez soha. mindig az eltűnt vőlegényt siratta. ennek ellenére teljes, szép élete volt. szemben sokunkkal. van mit tanulnom tőle.
2010. febr. 26. 11:50
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsánat, hogy feleslegesen írtam ki kérdést.


csak először eszembe jutott, hogy lehet-e vajon tudni róla valamit. aztán kiírtam egyből a kérdést. és csak utána kezdtem el nézelődni. legközelebb figyelmesebb leszek

2010. febr. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!