Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Élhet, élhetett annyi zsidó,...

Élhet, élhetett annyi zsidó, mint ahányra ma az antiszemiták mondják, hogy zsidó volt?

Figyelt kérdés

Csak,mert annyi emberről derül ki, hogy zsidó felmenői voltak, hogy engem meglep. Ha ezt sok országra kivetítjük és történelmi távlatban nézzük akkor nagyon sok zsidónak kellet élni.


Van bármiféle kimutatás arról, hogy kb mikor menyi zsidó élhetett a világban?

Ha ehhez hozzátesszük az üldözéseket,gyilkosságokat,

holokausztot...hát .. Nagyon sokan lehettek..



2015. jún. 22. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

És megkötöm az én szövetségemet én közöttem és te közötted; és felette igen megsokasítalak téged.


Ha úgy számítjuk, hogy mindenki zsidó, akinek valamelyik őse zsidó volt, nos, akkor mi mindannyian zsidók vagyunk. Lehet, hogy ők így számolnak. Pedig a holokauszt erősen lecsökkentette az európai zsidók létszámát.

2015. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!