Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért ölik egymást az emberek?...

Miért ölik egymást az emberek? Miért gyűlölködnek, miért aláznak meg másokat? és miért nem óvják a földet?

Figyelt kérdés

Mire jó ez a nagy pernahajder? szinte mindenért képesek lennének az emberek ölni, hogy több pénzhez jussanak... ha az életedbe kerülne akkor meg pláne, hogy ölnél...

Nem értem... alapból ott kezdődik a dolog, hogy a földmegóvás lenne a legfontosabb dolog amit valaha is tenni-e kellene az embernek. Ehhez képest, nagyon távol állunk attól, hogy a népesség legalább 80%-a bekapcsolódjon az életkörforgásába. Szóval itt ez a nagy harc ezek a viták, tulajdonképpen most mire is jó? miért is kell pusztítani a saját fajunkat? főként a földet (?)...

Amúgy is, hogy veszik azt a mérhetetlen bátorságot hogy a természet fölé emelkedhessenek?

Én is csak egy egyszerű ember vagyok, de sosem fogom megérteni mi zajlik ezen a világon... talán bennem van a hiba.

18/L


2010. márc. 16. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mire jó ez a nagy pernahajder?"

Köszi,ezen jót röhögtem. földet kis f-el...

biztos 18 vagy?

2010. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" a földmegóvás lenne a legfontosabb dolog amit valaha is tenni-e kellene az embernek"


a Föld köszöni szépen jól van. jah h nem úgy viselkedik ahogy az embernek jólenne? hoppá ne akard már megfordítani a dolgokat. ez olyan mintha a nyúl vinné a puskát :D

2010. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te ismerede a "pernahajder" szó jelentését? Nekem nem úgy tűnik.
2010. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pernahajder... :)


Két mondat után elvesztettem a fonalat. Úgy tűnik, a szövegkoházió nem nagy erősséged...


Hogy az emberek legalább 80%-a bekapcsoltódjon az életkörforgásba? :) Most már legalább azt is tudom, hogy az emberiség 20%-a halhatatlan... :)

2010. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint "szövegkohézió"...
2010. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember úgy viselkedik, ahogy a természete diktálja. Azért lettünk sikeres életformák, és azért tudtunk felülkerekedni a kihívásokon, mert könyörtelenül leszámoltunk az utunkba állókkal, és érvényesítettük az akaratunkat. Ha megnézed a történelmet, megannyi dolog történt azóta, amióta létrejöttek az első civilizációk, de az ember végig ugyanaz volt. Nincs új a nap alatt. Ugyanazokat a hülyeségeket és jó dolgokat csináljuk évezredek óta.
2010. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Harmadszorra sem értem teljesen, hogy miről beszélsz, de leírom a véleményem arra az esetre, ha kérdésed az lenne, hogy miért nem védjük meg a Földet?


1. A Földet nem kell megvédeni, ahogyan már leírták a Föld köszöni szépen, jől van-4

2. Nem kell elhinni a nagy problémákat, mert nem a Földet tesszük tönkre, hanem magunknak ártunk azzal, ha megváltoztatjuk a Föld természetesnek hitt jelenlegi állapotát. A Föld tovább fog "élni", mint az emberiség.

3. Eddig is meg voltunk, továbbra is meg leszünk! Vannak nagyon okos emberek, akik majd kitalálják, hogy nekünk hogyan lesz jó!

4. Ami ma itt környezetvédelem címszó alatt megy, az egy nagyon szép és az átlagnép számára könnyen elhihető köntösbe öntése a rossz gazdasági döntéseknek!

5. A Föld nem szeret minket! Igazából a Greenpeace-t meg téged sem!

2010. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"alapból ott kezdődik a dolog, hogy a földmegóvás lenne a legfontosabb dolog amit valaha is tenni-e kellene az embernek."


Ehhez a mondathoz gratulálni kell.

Föld kisbetűvel

"tenni-e", ez a legjobb az egészben

Te nem vagy még 18, vagy ha mégis, akkor 3. osztályos lehetsz általánosban, nagyjából akkor tanulják meg a gyerekek az "e" kérdőszó használatát. Csak kérdőmondatban használjuk ezt az írást: "-e".

Te nagyon h*ly-e vagy!

tennie az ígí helyes.

Megvan a mai napi poén.

Amúgy a Földet azt védeni kell, ezzel egyetértek, de nem megvalósítható, valószínűleg már én sem fogok élni akkor, amikor a Föld meghal, tehát a kortársaim sem, és akinél most pént van, az sem, így neki nem érdeke, hogy elb@ssza a pénzét a jövő generációira.

2010. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindennek az ego az oka. Bővebb magyarázatba nem mennék bele, mert nagyon hosszú lenne, de ki tudod következtetni.
2010. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!