Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit Gondoltok ez jo kutatasi...

Mit Gondoltok ez jo kutatasi terulet Doktorira valo jelentkezesre?

Figyelt kérdés
Muvesz vizummal most koltozok ki az USA-BA 1 evre, arra gondoltam csinalhatnek egy olyan kutatast, hogy elkezdenem kutatni a magyar vonatkozasokat, pl a metropolitan museumban kikernem a regi iratokat, hogy pl ki volt az a magyar mukereskedo, akitol a haboru elott legtobbet vasaroltak, esetleg a raktaron levo magyar konyveket, mutargyakat katalogizalnam, valamint atmennek a Kongresszusi konyvtarba is, kutakodni. Aztan ezzel jelentkeznek doktori iskolaba az eltere, vagy tori vagy konyvtar szakon. Mas diplomam van, de nem abban dolgozom mert azota infos lettem.

2015. okt. 27. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Ez baromi unalmas. Biztosan nem olvasnám el a disszertációdat, és előadásodra sem ülnék be.
2015. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasznosnak jeloltem meg, amit irtal,mert tenyleg az, de egy kutatonak lehet nagyon fontos, mert a ket vilageges alatt nagyon sok konyv, konyvtar semmisult meg. Gondolj csak bele a Kossuth ter atalakitasanal talaltak meg a fold alatt a regi szellozo csatornakat, amiket elosszor hasznaltak Europaban es senki nem tudott rola, se a budapesti Foepitesz, se egy leveltaros sem... mert valszeg azok a feljegyzesek, konyvek, amikben benne volt, azok eltuntek, elegtek.
2015. okt. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!