Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ki volt a "nagyobb" orosz író...

Ki volt a "nagyobb" orosz író óriás?

Figyelt kérdés
Tolsztoj vagy Dosztojevkszij?

2016. márc. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szavazás? Tolsztojra szavazok.
2016. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyasmi :)
2016. márc. 17. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod mi a mértékegysége az orosz író óriásnak, akkor meglehetősen nagy pontossággal meg tudjuk majd határozni a kérdésre a választ.
2016. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt a nagyobb festő, Leonardo vagy Michelangelo? :)


De ha már népszerűségi szavazás, akkor legyen Dosztojevszkij, tekintetbe véve, hogy huszonvalahány évvel kevesebb adatott neki, hogy összehozza az életművét.

2016. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet ezt kilóra mérni, az én szerény véleményem szerint Tolsztoj, tehát én őt nagyobbnak gondolom, de ez egyáltalán nem objektív dolog. De Dosztojevszkij is óriás, az akkori Európa irodalmának élvonalába tartozott (sőt, megkockáztatom, hogy a 19. századi orosz regény volt az európai irodalom legnagyobb teljesítménye abban az időben).
2016. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!